Najbliższe odjazdy
Przystanek: Korczak Słoneczny Stok
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07 min o 18:57
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:57
| Korczak Słoneczny Stok | 2 | 18:58
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 3 | 18:59
| Szapocznikow Dobrzecka | 4 | 19:00
| Wyszyńskiego Słoneczna | 5 | 19:00
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 6 | 19:02
| Wyszyńskiego Arena | 7 | 19:03
| Wyszyńskiego Kościół | 8 | 19:04
| Wyszyńskiego Przychodnia | 9 | 19:06
| Podmiejska Widok | 10 | 19:08
| Podmiejska Rondo | 11 | 19:10
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 19:12
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 19:14
| Górnośląska Polna | 14 | 19:16
| Górnośląska Rogatka | 15 | 19:18
| Chopina | 16 | 19:19
| Parczewskiego Wodna | 17 | 19:20
| Parczewskiego | 18 | 19:21
| Plac Jana Pawła II | 19 | 19:23
| Łódzka Warszawska | 20 | 19:25
| Łódzka OSRiR | 21 | 19:26
| Łódzka Sportowa | 22 | 19:27
| Łódzka Miła | 23 | 19:28
| Łódzka Tyniec | 24 | 19:30
| Łódzka Winiary Fabryka | 25 | 19:32
| Łódzka Lubelska | 26 | 19:33
| Łódzka Winiary | 27 | 19:34
| Łódzka Okrąglicka | 28 | 19:35
| Zduny | 29 | 19:37
| Opatówek Dróżnik | 30 | 19:39
| Opatówek Hellena | 31 | 19:40
| Opatówek Szkoła | 32 | 19:41
| Opatówek |
|
|
|
za: 40 min o 19:30
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:30
| Korczak Słoneczny Stok | 2 | 19:31
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 3 | 19:33
| Podmiejska Wyszyńskiego | 4 | 19:34
| Podmiejska Widok | 5 | 19:36
| Podmiejska Rondo | 6 | 19:39
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 01:40 godz : min o 20:30
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:30
| Korczak Słoneczny Stok | 2 | 20:31
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 3 | 20:33
| Podmiejska Wyszyńskiego | 4 | 20:34
| Podmiejska Widok | 5 | 20:36
| Podmiejska Rondo | 6 | 20:39
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 02:40 godz : min o 21:30
Metalowców Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:30
| Korczak Słoneczny Stok | 2 | 21:31
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 3 | 21:33
| Podmiejska Wyszyńskiego | 4 | 21:34
| Podmiejska Widok | 5 | 21:36
| Podmiejska Rondo | 6 | 21:38
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 21:40
| Obozowa Przychodnia | 8 | 21:41
| Piwonicka Obozowa | 9 | 21:42
| Piwonicka Metalowców | 10 | 21:43
| Metalowców Sulisławicka | 11 | 21:44
| Metalowców | 12 | 21:45
| Metalowców Pętla |
|
|
|
za: 03:40 godz : min o 22:30
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:30
| Korczak Słoneczny Stok | 2 | 22:31
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 3 | 22:33
| Podmiejska Wyszyńskiego | 4 | 22:34
| Podmiejska Widok | 5 | 22:36
| Podmiejska Rondo | 6 | 22:39
| Dworzec Autobusowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |