Najbliższe odjazdy
Przystanek: Podmiejska Wyszyńskiego
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 22 min o 06:03
Metalowców Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:03
| Podmiejska Wyszyńskiego | 2 | 06:04
| Podmiejska Widok | 3 | 06:06
| Podmiejska Rondo | 4 | 06:08
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 06:10
| Obozowa Przychodnia | 6 | 06:11
| Piwonicka Obozowa | 7 | 06:12
| Piwonicka Metalowców | 8 | 06:13
| Metalowców Sulisławicka | 9 | 06:14
| Metalowców | 10 | 06:15
| Metalowców Pętla |
|
|
|
za: 47 min o 06:28
Metalowców Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:28
| Podmiejska Wyszyńskiego | 2 | 06:29
| Podmiejska Widok | 3 | 06:31
| Podmiejska Rondo | 4 | 06:34
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 06:36
| Obozowa Przychodnia | 6 | 06:37
| Piwonicka Obozowa | 7 | 06:38
| Piwonicka Metalowców | 8 | 06:39
| Metalowców Sulisławicka | 9 | 06:40
| Metalowców | 10 | 06:41
| Metalowców Pętla |
|
|
|
za: 49 min o 06:30
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:30
| Podmiejska Wyszyńskiego | 2 | 06:31
| Podmiejska Widok | 3 | 06:33
| Podmiejska Rondo | 4 | 06:36
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 06:38
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 06:40
| Polna Legionów | 7 | 06:41
| Polna Kordeckiego | 8 | 06:42
| Polna Zielona | 9 | 06:43
| Polna Koralowa | 10 | 06:44
| Budowlanych | 11 | 06:46
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 12 | 06:47
| Częstochowska WSK | 13 | 06:48
| Częstochowska Elektryczna | 14 | 06:49
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 01:20 godz : min o 07:01
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:01
| Podmiejska Wyszyńskiego | 2 | 07:02
| Podmiejska Widok | 3 | 07:04
| Podmiejska Rondo | 4 | 07:07
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 01:47 godz : min o 07:28
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:28
| Podmiejska Wyszyńskiego | 2 | 07:29
| Podmiejska Widok | 3 | 07:31
| Podmiejska Rondo | 4 | 07:34
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 07:36
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 07:38
| Polna Legionów | 7 | 07:39
| Polna Kordeckiego | 8 | 07:40
| Polna Zielona | 9 | 07:41
| Polna Koralowa | 10 | 07:42
| Budowlanych | 11 | 07:44
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 12 | 07:45
| Częstochowska WSK | 13 | 07:46
| Częstochowska Elektryczna | 14 | 07:47
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 01:55 godz : min o 07:36
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:36
| Podmiejska Wyszyńskiego | 2 | 07:37
| Podmiejska Widok | 3 | 07:39
| Podmiejska Rondo | 4 | 07:42
| Dworzec Autobusowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |