Najbliższe odjazdy
Przystanek: Romańska Wenedów
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07 min o 05:33
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:33
| Romańska Wenedów | 2 | 05:35
| Romańska Szkoła | 3 | 05:37
| Romańska Pętla | 4 | 05:38
| Zachodnia Celtycka | 5 | 05:39
| Zachodnia | 6 | 05:40
| Zachodnia Działki | 7 | 05:42
| Obozowa Pętla | 8 | 05:43
| Obozowa Wega | 9 | 05:44
| Obozowa Centrozłom | 10 | 05:45
| Obozowa Przychodnia | 11 | 05:47
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 05:48
| Podmiejska Rondo | 13 | 05:49
| Podmiejska Widok | 14 | 05:51
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 05:52
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 05:53
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 05:55
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 05:56
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:04 godz : min o 06:30
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:30
| Romańska Wenedów | 2 | 06:32
| Romańska Szkoła | 3 | 06:34
| Romańska Pętla | 4 | 06:35
| Zachodnia Celtycka | 5 | 06:36
| Zachodnia | 6 | 06:37
| Zachodnia Działki | 7 | 06:39
| Obozowa Pętla | 8 | 06:40
| Obozowa Wega | 9 | 06:41
| Obozowa Centrozłom | 10 | 06:42
| Obozowa Przychodnia | 11 | 06:44
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 06:46
| Podmiejska Rondo | 13 | 06:48
| Podmiejska Widok | 14 | 06:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 06:51
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 06:52
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 06:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 06:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:57 godz : min o 07:23
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:23
| Romańska Wenedów | 2 | 07:25
| Romańska Szkoła | 3 | 07:27
| Romańska Pętla | 4 | 07:28
| Zachodnia Celtycka | 5 | 07:29
| Zachodnia | 6 | 07:30
| Zachodnia Działki | 7 | 07:32
| Obozowa Pętla | 8 | 07:33
| Obozowa Wega | 9 | 07:34
| Obozowa Centrozłom | 10 | 07:35
| Obozowa Przychodnia | 11 | 07:37
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 07:39
| Podmiejska Rondo | 13 | 07:41
| Podmiejska Widok | 14 | 07:43
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 07:44
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 07:45
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 07:47
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 07:48
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:42 godz : min o 08:08
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:08
| Romańska Wenedów | 2 | 08:10
| Romańska Szkoła | 3 | 08:12
| Romańska Pętla | 4 | 08:13
| Zachodnia Celtycka | 5 | 08:14
| Zachodnia | 6 | 08:15
| Zachodnia Działki | 7 | 08:17
| Obozowa Pętla | 8 | 08:18
| Obozowa Wega | 9 | 08:19
| Obozowa Centrozłom | 10 | 08:20
| Obozowa Przychodnia | 11 | 08:22
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 08:24
| Podmiejska Rondo | 13 | 08:26
| Podmiejska Widok | 14 | 08:28
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 08:29
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 08:30
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 08:32
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 08:33
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03:28 godz : min o 08:54
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:54
| Romańska Wenedów | 2 | 08:56
| Romańska Szkoła | 3 | 08:58
| Romańska Pętla | 4 | 08:59
| Zachodnia Celtycka | 5 | 09:00
| Zachodnia | 6 | 09:01
| Zachodnia Działki | 7 | 09:03
| Obozowa Pętla | 8 | 09:04
| Obozowa Wega | 9 | 09:05
| Obozowa Centrozłom | 10 | 09:06
| Obozowa Przychodnia | 11 | 09:08
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 09:09
| Podmiejska Rondo | 13 | 09:10
| Podmiejska Widok | 14 | 09:12
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 09:13
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 09:14
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 09:16
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 09:17
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04:26 godz : min o 09:52
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:52
| Romańska Wenedów | 2 | 09:54
| Romańska Szkoła | 3 | 09:56
| Romańska Pętla | 4 | 09:57
| Zachodnia Celtycka | 5 | 09:58
| Zachodnia | 6 | 09:59
| Zachodnia Działki | 7 | 10:01
| Obozowa Pętla | 8 | 10:02
| Obozowa Wega | 9 | 10:03
| Obozowa Centrozłom | 10 | 10:04
| Obozowa Przychodnia | 11 | 10:06
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 10:07
| Podmiejska Rondo | 13 | 10:08
| Podmiejska Widok | 14 | 10:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 10:11
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 10:12
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 10:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 10:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |