Najbliższe odjazdy
Przystanek: Żeromskiego
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 05:53
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:53
| Żeromskiego | 2 | 05:54
| Tuwima POM | 3 | 05:55
| Tuwima | 4 | 05:56
| Żołnierska | 5 | 05:58
| Stawiszyńska Skarszewska | 6 | 05:59
| Pucka Szpital | 7 | 06:00
| Toruńska Gdańska | 8 | 06:02
| Plac Jana Pawła II | 9 | 06:03
| Sukiennicza | 10 | 06:04
| Bankowa | 11 | 06:06
| Legionów Handlowa | 12 | 06:08
| Legionów Polna | 13 | 06:10
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 06:12
| Górnośląska Galeria Amber | 15 | 06:14
| Wrocławska Netland | 16 | 06:15
| Wrocławska KLA | 17 | 06:16
| Wrocławska Zachodnia | 18 | 06:19
| Al. Woj. Pol. Skoda | 19 | 06:22
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 20 | 06:23
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 21 | 06:24
| Armii Krajowej | 22 | 06:25
| Wojciechowskiego | 23 | 06:26
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 24 | 06:27
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 14 min o 06:05
Metalowców Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:05
| Żeromskiego | 2 | 06:06
| Tuwima POM | 3 | 06:07
| Tuwima | 4 | 06:08
| Żołnierska | 5 | 06:10
| Stawiszyńska Skarszewska | 6 | 06:11
| Pucka Szpital | 7 | 06:12
| Toruńska Gdańska | 8 | 06:15
| Babina | 9 | 06:16
| Nowy Rynek Babina | 10 | 06:17
| Babina Wodna | 11 | 06:18
| Chopina | 12 | 06:20
| Harcerska | 13 | 06:22
| Poznańska Wojska Polskiego | 14 | 06:24
| Korczak Poznańska | 15 | 06:25
| Korczak Słoneczny Stok | 16 | 06:26
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 17 | 06:28
| Podmiejska Wyszyńskiego | 18 | 06:29
| Podmiejska Widok | 19 | 06:31
| Podmiejska Rondo | 20 | 06:34
| Górnośląska Galeria Amber | 21 | 06:36
| Obozowa Przychodnia | 22 | 06:37
| Piwonicka Obozowa | 23 | 06:38
| Piwonicka Metalowców | 24 | 06:39
| Metalowców Sulisławicka | 25 | 06:40
| Metalowców | 26 | 06:41
| Metalowców Pętla |
|
|
|
za: 27 min o 06:18
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:18
| Żeromskiego | 2 | 06:19
| Tuwima POM | 3 | 06:20
| Tuwima | 4 | 06:21
| Żołnierska | 5 | 06:23
| Stawiszyńska Skarszewska | 6 | 06:24
| Pucka Szpital | 7 | 06:25
| Toruńska Gdańska | 8 | 06:27
| Plac Jana Pawła II | 9 | 06:28
| Sukiennicza | 10 | 06:29
| Bankowa | 11 | 06:31
| Legionów Handlowa | 12 | 06:34
| Legionów Polna | 13 | 06:37
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 06:39
| Górnośląska Galeria Amber | 15 | 06:41
| Wrocławska Netland | 16 | 06:42
| Wrocławska KLA | 17 | 06:43
| Wrocławska Zachodnia | 18 | 06:46
| Al. Woj. Pol. Skoda | 19 | 06:49
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 20 | 06:50
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 21 | 06:51
| Armii Krajowej | 22 | 06:52
| Wojciechowskiego | 23 | 06:53
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 24 | 06:54
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 44 min o 06:35
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:35
| Żeromskiego | 2 | 06:36
| Tuwima POM | 3 | 06:37
| Tuwima | 4 | 06:38
| Żołnierska | 5 | 06:40
| Stawiszyńska Skarszewska | 6 | 06:41
| Pucka Szpital | 7 | 06:42
| Toruńska Gdańska | 8 | 06:45
| Babina | 9 | 06:46
| Nowy Rynek Babina | 10 | 06:48
| Babina Wodna | 11 | 06:50
| Chopina | 12 | 06:53
| Harcerska | 13 | 06:55
| Poznańska Wojska Polskiego | 14 | 06:57
| Korczak Poznańska | 15 | 06:58
| Korczak Słoneczny Stok | 16 | 06:59
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 17 | 07:01
| Podmiejska Wyszyńskiego | 18 | 07:02
| Podmiejska Widok | 19 | 07:04
| Podmiejska Rondo | 20 | 07:07
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 57 min o 06:48
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:48
| Żeromskiego | 2 | 06:49
| Tuwima POM | 3 | 06:50
| Tuwima | 4 | 06:51
| Żołnierska | 5 | 06:53
| Stawiszyńska Skarszewska | 6 | 06:54
| Pucka Szpital | 7 | 06:55
| Toruńska Gdańska | 8 | 06:58
| Plac Jana Pawła II | 9 | 07:00
| Sukiennicza | 10 | 07:02
| Bankowa | 11 | 07:04
| Legionów Handlowa | 12 | 07:07
| Legionów Polna | 13 | 07:10
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 07:12
| Górnośląska Galeria Amber | 15 | 07:14
| Wrocławska Netland | 16 | 07:15
| Wrocławska KLA | 17 | 07:16
| Wrocławska Zachodnia | 18 | 07:19
| Al. Woj. Pol. Skoda | 19 | 07:22
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 20 | 07:23
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 21 | 07:24
| Armii Krajowej | 22 | 07:25
| Wojciechowskiego | 23 | 07:26
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 24 | 07:27
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:19 godz : min o 07:10
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:10
| Żeromskiego | 2 | 07:11
| Tuwima POM | 3 | 07:12
| Tuwima | 4 | 07:13
| Żołnierska | 5 | 07:15
| Stawiszyńska Skarszewska | 6 | 07:16
| Pucka Szpital | 7 | 07:17
| Toruńska Gdańska | 8 | 07:20
| Babina | 9 | 07:21
| Nowy Rynek Babina | 10 | 07:23
| Babina Wodna | 11 | 07:25
| Chopina | 12 | 07:28
| Harcerska | 13 | 07:30
| Poznańska Wojska Polskiego | 14 | 07:32
| Korczak Poznańska | 15 | 07:33
| Korczak Słoneczny Stok | 16 | 07:34
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 17 | 07:36
| Podmiejska Wyszyńskiego | 18 | 07:37
| Podmiejska Widok | 19 | 07:39
| Podmiejska Rondo | 20 | 07:42
| Dworzec Autobusowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |