Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska Kalmedica - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 21 min o 17:39
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:39
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 17:40
| Częstochowska Szkoła | 3 | 17:42
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 17:43
| Częstochowska WSK | 5 | 17:44
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 17:45
| Księżnej Jolanty | 7 | 17:46
| Księżnej Jolanty Most | 8 | 17:47
| Pokrzywnicka Starożytna | 9 | 17:48
| Pokrzywnicka Pasterska | 10 | 17:49
| Pokrzywnicka Miodowa | 11 | 17:50
| Pokrzywnicka Tama | 12 | 17:51
| Szałe KTW | 13 | 17:52
| Szałe Przystań | 14 | 17:54
| Szałe Klub | 15 | 17:55
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 50 min o 18:08
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:08
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 18:10
| Częstochowska Szkoła | 3 | 18:12
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 18:13
| Częstochowska WSK | 5 | 18:14
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 18:15
| Częstochowska Giełda | 7 | 18:16
| Rzymska Piwonice | 8 | 18:18
| Rzymska Celtycka | 9 | 18:20
| Rzymska Romańska | 10 | 18:21
| Romańska Wenedów | 11 | 18:23
| Romańska Szkoła | 12 | 18:25
| Romańska Pętla | 13 | 18:26
| Zachodnia Celtycka | 14 | 18:27
| Zachodnia | 15 | 18:28
| Zachodnia Działki | 16 | 18:30
| Obozowa Pętla | 17 | 18:31
| Obozowa Wega | 18 | 18:32
| Obozowa Centrozłom | 19 | 18:33
| Obozowa Przychodnia | 20 | 18:35
| Górnośląska Galeria Amber | 21 | 18:36
| Podmiejska Rondo | 22 | 18:37
| Podmiejska Widok | 23 | 18:39
| Wyszyńskiego Przychodnia | 24 | 18:40
| Wyszyńskiego Kościół | 25 | 18:41
| Wyszyńskiego Arena | 26 | 18:43
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 27 | 18:44
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:11 godz : min o 18:29
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:29
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 18:30
| Częstochowska Szkoła | 3 | 18:32
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 18:33
| Częstochowska WSK | 5 | 18:34
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 18:35
| Księżnej Jolanty | 7 | 18:36
| Księżnej Jolanty Most | 8 | 18:38
| Starożytna Osadnicza | 9 | 18:40
| Starożytna Szałasowa | 10 | 18:41
| Starożytna Bizantyjska | 11 | 18:42
| Wolica Las | 12 | 18:44
| Borek I | 13 | 18:46
| |
|
|
|
za: 01:50 godz : min o 19:08
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:08
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 19:10
| Częstochowska Szkoła | 3 | 19:12
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 19:13
| Częstochowska WSK | 5 | 19:14
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 19:15
| Częstochowska Giełda | 7 | 19:16
| Rzymska Piwonice | 8 | 19:18
| Rzymska Celtycka | 9 | 19:20
| Rzymska Romańska | 10 | 19:21
| Romańska Wenedów | 11 | 19:23
| Romańska Szkoła | 12 | 19:25
| Romańska Pętla | 13 | 19:26
| Zachodnia Celtycka | 14 | 19:27
| Zachodnia | 15 | 19:28
| Zachodnia Działki | 16 | 19:30
| Obozowa Pętla | 17 | 19:31
| Obozowa Wega | 18 | 19:32
| Obozowa Centrozłom | 19 | 19:33
| Obozowa Przychodnia | 20 | 19:35
| Górnośląska Galeria Amber | 21 | 19:36
| Podmiejska Rondo | 22 | 19:37
| Podmiejska Widok | 23 | 19:39
| Wyszyńskiego Przychodnia | 24 | 19:40
| Wyszyńskiego Kościół | 25 | 19:41
| Wyszyńskiego Arena | 26 | 19:43
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 27 | 19:44
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:21 godz : min o 19:39
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:39
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 19:40
| Częstochowska Szkoła | 3 | 19:42
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 19:43
| Częstochowska WSK | 5 | 19:44
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 19:45
| Księżnej Jolanty | 7 | 19:46
| Księżnej Jolanty Most | 8 | 19:47
| Pokrzywnicka Starożytna | 9 | 19:48
| Pokrzywnicka Pasterska | 10 | 19:49
| Pokrzywnicka Miodowa | 11 | 19:50
| Pokrzywnicka Tama | 12 | 19:51
| Szałe KTW | 13 | 19:52
| Szałe Przystań | 14 | 19:54
| Szałe Klub | 15 | 19:55
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 02:50 godz : min o 20:08
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:08
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 20:10
| Częstochowska Szkoła | 3 | 20:12
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 20:13
| Częstochowska WSK | 5 | 20:14
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 20:15
| Częstochowska Giełda | 7 | 20:16
| Rzymska Piwonice | 8 | 20:18
| Rzymska Celtycka | 9 | 20:20
| Rzymska Romańska | 10 | 20:21
| Romańska Wenedów | 11 | 20:23
| Romańska Szkoła | 12 | 20:25
| Romańska Pętla | 13 | 20:26
| Zachodnia Celtycka | 14 | 20:27
| Zachodnia | 15 | 20:28
| Zachodnia Działki | 16 | 20:30
| Obozowa Pętla | 17 | 20:31
| Obozowa Wega | 18 | 20:32
| Obozowa Centrozłom | 19 | 20:33
| Obozowa Przychodnia | 20 | 20:35
| Górnośląska Galeria Amber | 21 | 20:36
| Podmiejska Rondo | 22 | 20:37
| Podmiejska Widok | 23 | 20:39
| Wyszyńskiego Przychodnia | 24 | 20:40
| Wyszyńskiego Kościół | 25 | 20:41
| Wyszyńskiego Arena | 26 | 20:43
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 27 | 20:44
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |