Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska Giełda
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:34 godz : min o 07:26
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:26
| Częstochowska Giełda | 2 | 07:27
| Rzymska Piwonice | 3 | 07:29
| Rzymska Celtycka | 4 | 07:31
| Rzymska Romańska | 5 | 07:32
| Romańska Wenedów | 6 | 07:34
| Romańska Szkoła | 7 | 07:36
| Romańska Pętla | 8 | 07:37
| Zachodnia Celtycka | 9 | 07:38
| Zachodnia | 10 | 07:39
| Zachodnia Działki | 11 | 07:41
| Obozowa Pętla | 12 | 07:42
| Obozowa Wega | 13 | 07:43
| Obozowa Centrozłom | 14 | 07:44
| Obozowa Przychodnia | 15 | 07:46
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 07:47
| Podmiejska Rondo | 17 | 07:48
| Podmiejska Widok | 18 | 07:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 07:51
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 07:52
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 07:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 07:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03:34 godz : min o 09:26
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:26
| Częstochowska Giełda | 2 | 09:27
| Rzymska Piwonice | 3 | 09:29
| Rzymska Celtycka | 4 | 09:31
| Rzymska Romańska | 5 | 09:32
| Romańska Wenedów | 6 | 09:34
| Romańska Szkoła | 7 | 09:36
| Romańska Pętla | 8 | 09:37
| Zachodnia Celtycka | 9 | 09:38
| Zachodnia | 10 | 09:39
| Zachodnia Działki | 11 | 09:41
| Obozowa Pętla | 12 | 09:42
| Obozowa Wega | 13 | 09:43
| Obozowa Centrozłom | 14 | 09:44
| Obozowa Przychodnia | 15 | 09:46
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 09:47
| Podmiejska Rondo | 17 | 09:48
| Podmiejska Widok | 18 | 09:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 09:51
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 09:52
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 09:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 09:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 05:34 godz : min o 11:26
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:26
| Częstochowska Giełda | 2 | 11:27
| Rzymska Piwonice | 3 | 11:29
| Rzymska Celtycka | 4 | 11:31
| Rzymska Romańska | 5 | 11:32
| Romańska Wenedów | 6 | 11:34
| Romańska Szkoła | 7 | 11:36
| Romańska Pętla | 8 | 11:37
| Zachodnia Celtycka | 9 | 11:38
| Zachodnia | 10 | 11:39
| Zachodnia Działki | 11 | 11:41
| Obozowa Pętla | 12 | 11:42
| Obozowa Wega | 13 | 11:43
| Obozowa Centrozłom | 14 | 11:44
| Obozowa Przychodnia | 15 | 11:46
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 11:47
| Podmiejska Rondo | 17 | 11:48
| Podmiejska Widok | 18 | 11:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 11:51
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 11:52
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 11:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 11:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 07:34 godz : min o 13:26
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:26
| Częstochowska Giełda | 2 | 13:27
| Rzymska Piwonice | 3 | 13:29
| Rzymska Celtycka | 4 | 13:31
| Rzymska Romańska | 5 | 13:32
| Romańska Wenedów | 6 | 13:34
| Romańska Szkoła | 7 | 13:36
| Romańska Pętla | 8 | 13:37
| Zachodnia Celtycka | 9 | 13:38
| Zachodnia | 10 | 13:39
| Zachodnia Działki | 11 | 13:41
| Obozowa Pętla | 12 | 13:42
| Obozowa Wega | 13 | 13:43
| Obozowa Centrozłom | 14 | 13:44
| Obozowa Przychodnia | 15 | 13:46
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 13:47
| Podmiejska Rondo | 17 | 13:48
| Podmiejska Widok | 18 | 13:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 13:51
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 13:52
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 13:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 13:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 09:34 godz : min o 15:26
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:26
| Częstochowska Giełda | 2 | 15:27
| Rzymska Piwonice | 3 | 15:29
| Rzymska Celtycka | 4 | 15:31
| Rzymska Romańska | 5 | 15:32
| Romańska Wenedów | 6 | 15:34
| Romańska Szkoła | 7 | 15:36
| Romańska Pętla | 8 | 15:37
| Zachodnia Celtycka | 9 | 15:38
| Zachodnia | 10 | 15:39
| Zachodnia Działki | 11 | 15:41
| Obozowa Pętla | 12 | 15:42
| Obozowa Wega | 13 | 15:43
| Obozowa Centrozłom | 14 | 15:44
| Obozowa Przychodnia | 15 | 15:46
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 15:47
| Podmiejska Rondo | 17 | 15:48
| Podmiejska Widok | 18 | 15:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 15:51
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 15:52
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 15:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 15:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 11:34 godz : min o 17:26
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:26
| Częstochowska Giełda | 2 | 17:27
| Rzymska Piwonice | 3 | 17:29
| Rzymska Celtycka | 4 | 17:31
| Rzymska Romańska | 5 | 17:32
| Romańska Wenedów | 6 | 17:34
| Romańska Szkoła | 7 | 17:36
| Romańska Pętla | 8 | 17:37
| Zachodnia Celtycka | 9 | 17:38
| Zachodnia | 10 | 17:39
| Zachodnia Działki | 11 | 17:41
| Obozowa Pętla | 12 | 17:42
| Obozowa Wega | 13 | 17:43
| Obozowa Centrozłom | 14 | 17:44
| Obozowa Przychodnia | 15 | 17:46
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 17:47
| Podmiejska Rondo | 17 | 17:48
| Podmiejska Widok | 18 | 17:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 17:51
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 17:52
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 17:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 17:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |