Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska WSK
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 47 min o 20:59
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:59
| Częstochowska WSK | 2 | 21:00
| Częstochowska Elektryczna | 3 | 21:00
| Księżnej Jolanty | 4 | 21:02
| Księżnej Jolanty Most | 5 | 21:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 6 | 21:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 7 | 21:04
| Pokrzywnicka Miodowa | 8 | 21:06
| Pokrzywnicka Tama | 9 | 21:07
| Szałe KTW | 10 | 21:08
| Szałe Przystań | 11 | 21:10
| Szałe Klub | 12 | 21:11
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 01:12 godz : min o 21:24
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:24
| Częstochowska WSK | 2 | 21:25
| Częstochowska Elektryczna | 3 | 21:26
| Częstochowska Giełda | 4 | 21:27
| Rzymska Piwonice | 5 | 21:29
| Rzymska Celtycka | 6 | 21:31
| Rzymska Romańska | 7 | 21:32
| Romańska Wenedów | 8 | 21:34
| Romańska Szkoła | 9 | 21:36
| Romańska Pętla | 10 | 21:37
| Zachodnia Celtycka | 11 | 21:38
| Zachodnia | 12 | 21:39
| Zachodnia Działki | 13 | 21:41
| Obozowa Pętla | 14 | 21:42
| Obozowa Wega | 15 | 21:43
| Obozowa Centrozłom | 16 | 21:44
| Obozowa Przychodnia | 17 | 21:46
| Górnośląska Galeria Amber | 18 | 21:47
| Podmiejska Rondo | 19 | 21:48
| Podmiejska Widok | 20 | 21:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 21 | 21:51
| Wyszyńskiego Kościół | 22 | 21:52
| Wyszyńskiego Arena | 23 | 21:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 24 | 21:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |