Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyszyńskiego Przychodnia
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 08 min o 05:57
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:57
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 05:59
| Podmiejska Widok | 3 | 06:01
| Podmiejska Rondo | 4 | 06:03
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 06:05
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 06:07
| Górnośląska Polna | 7 | 06:09
| Górnośląska Rogatka | 8 | 06:11
| Chopina | 9 | 06:12
| Parczewskiego Wodna | 10 | 06:13
| Parczewskiego | 11 | 06:14
| Plac Jana Pawła II | 12 | 06:15
| Sukiennicza | 13 | 06:16
| Częstochowska Teatr | 14 | 06:17
| Częstochowska Inkubator | 15 | 06:19
| Częstochowska Rypinek | 16 | 06:20
| Częstochowska Kalmedica | 17 | 06:21
| Częstochowska Szkoła | 18 | 06:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 19 | 06:24
| Częstochowska WSK | 20 | 06:25
| Częstochowska Elektryczna | 21 | 06:26
| Księżnej Jolanty | 22 | 06:27
| Księżnej Jolanty Most | 23 | 06:29
| Starożytna Osadnicza | 24 | 06:31
| Starożytna Szałasowa | 25 | 06:32
| Starożytna Bizantyjska | 26 | 06:33
| Wolica Las | 27 | 06:35
| Borek I | 28 | 06:37
| |
|
|
|
za: 20 min o 06:09
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:09
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 06:11
| Podmiejska Widok | 3 | 06:13
| Podmiejska Rondo | 4 | 06:15
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 06:17
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 06:19
| Górnośląska Polna | 7 | 06:21
| Górnośląska Rogatka | 8 | 06:23
| Chopina | 9 | 06:24
| Parczewskiego Wodna | 10 | 06:25
| Parczewskiego | 11 | 06:26
| Plac Jana Pawła II | 12 | 06:28
| Łódzka Warszawska | 13 | 06:30
| Łódzka OSRiR | 14 | 06:31
| Łódzka Sportowa | 15 | 06:32
| Łódzka Miła | 16 | 06:33
| Łódzka Tyniec | 17 | 06:35
| Łódzka Winiary Fabryka | 18 | 06:37
| Łódzka Lubelska | 19 | 06:38
| Łódzka Winiary | 20 | 06:39
| Łódzka Okrąglicka | 21 | 06:40
| Zduny | 22 | 06:42
| Opatówek Dróżnik | 23 | 06:44
| Opatówek Hellena | 24 | 06:45
| Opatówek Szkoła | 25 | 06:46
| Opatówek |
|
|
|
za: 42 min o 06:31
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:31
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 06:33
| Podmiejska Widok | 3 | 06:35
| Podmiejska Rondo | 4 | 06:37
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 06:39
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 06:41
| Legionów Polna | 7 | 06:42
| Legionów Handlowa | 8 | 06:43
| Ułańska | 9 | 06:45
| Bankowa | 10 | 06:47
| Sukiennicza | 11 | 06:49
| Plac Jana Pawła II | 12 | 06:51
| Łódzka Warszawska | 13 | 06:53
| Łódzka OSRiR | 14 | 06:54
| Łódzka Sportowa | 15 | 06:55
| Łódzka Miła | 16 | 06:56
| Łódzka Tyniec | 17 | 06:58
| Łódzka Winiary Fabryka | 18 | 07:00
| Łódzka Lubelska | 19 | 07:01
| Łódzka Winiary | 20 | 07:02
| Kołobrzeska Okrąglicka | 21 | 07:04
| Połaniecka | 22 | 07:05
| Chocimska | 23 | 07:07
| Lubelska Winiary | 24 | 07:08
| Leśna | 25 | 07:09
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 01:00 godz : min o 06:49
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:49
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 06:51
| Podmiejska Widok | 3 | 06:53
| Podmiejska Rondo | 4 | 06:55
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 06:57
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 06:59
| Górnośląska Polna | 7 | 07:01
| Górnośląska Rogatka | 8 | 07:03
| Chopina | 9 | 07:04
| Parczewskiego Wodna | 10 | 07:05
| Parczewskiego | 11 | 07:06
| Plac Jana Pawła II | 12 | 07:08
| Łódzka Warszawska | 13 | 07:10
| Łódzka OSRiR | 14 | 07:11
| Łódzka Sportowa | 15 | 07:12
| Łódzka Miła | 16 | 07:13
| Łódzka Tyniec | 17 | 07:15
| Łódzka Winiary Fabryka | 18 | 07:17
| Łódzka Lubelska | 19 | 07:18
| Łódzka Winiary | 20 | 07:19
| Kołobrzeska Okrąglicka | 21 | 07:21
| Połaniecka | 22 | 07:22
| Chocimska | 23 | 07:24
| Lubelska Winiary | 24 | 07:25
| Leśna | 25 | 07:26
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 01:07 godz : min o 06:56
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:56
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 06:58
| Podmiejska Widok | 3 | 07:00
| Podmiejska Rondo | 4 | 07:02
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 07:04
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 07:06
| Legionów Polna | 7 | 07:07
| Legionów Handlowa | 8 | 07:08
| Ułańska | 9 | 07:10
| Bankowa | 10 | 07:12
| Sukiennicza | 11 | 07:14
| Plac Jana Pawła II | 12 | 07:16
| Łódzka Warszawska | 13 | 07:18
| Łódzka OSRiR | 14 | 07:19
| Łódzka Sportowa | 15 | 07:20
| Łódzka Miła | 16 | 07:21
| Łódzka Tyniec | 17 | 07:23
| Łódzka Winiary Fabryka | 18 | 07:25
| Łódzka Lubelska | 19 | 07:26
| Łódzka Winiary | 20 | 07:27
| Kołobrzeska Okrąglicka | 21 | 07:29
| Połaniecka | 22 | 07:30
| Chocimska | 23 | 07:32
| Lubelska Winiary | 24 | 07:33
| Leśna | 25 | 07:34
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 01:08 godz : min o 06:57
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:57
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 06:59
| Podmiejska Widok | 3 | 07:01
| Podmiejska Rondo | 4 | 07:03
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 07:05
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 07:07
| Górnośląska Polna | 7 | 07:09
| Górnośląska Rogatka | 8 | 07:11
| Chopina | 9 | 07:12
| Parczewskiego Wodna | 10 | 07:13
| Parczewskiego | 11 | 07:14
| Plac Jana Pawła II | 12 | 07:15
| Sukiennicza | 13 | 07:16
| Częstochowska Teatr | 14 | 07:17
| Częstochowska Inkubator | 15 | 07:19
| Częstochowska Rypinek | 16 | 07:20
| Częstochowska Kalmedica | 17 | 07:21
| Częstochowska Szkoła | 18 | 07:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 19 | 07:24
| Częstochowska WSK | 20 | 07:25
| Częstochowska Elektryczna | 21 | 07:26
| Częstochowska Giełda | 22 | 07:27
| Rzymska Piwonice | 23 | 07:29
| Rzymska Celtycka | 24 | 07:31
| Rzymska Romańska | 25 | 07:32
| Romańska Wenedów | 26 | 07:34
| Romańska Szkoła | 27 | 07:36
| Romańska Pętla | 28 | 07:37
| Zachodnia Celtycka | 29 | 07:38
| Zachodnia | 30 | 07:39
| Zachodnia Działki | 31 | 07:41
| Obozowa Pętla | 32 | 07:42
| Obozowa Wega | 33 | 07:43
| Obozowa Centrozłom | 34 | 07:44
| Obozowa Przychodnia | 35 | 07:46
| Górnośląska Galeria Amber | 36 | 07:47
| Podmiejska Rondo | 37 | 07:48
| Podmiejska Widok | 38 | 07:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 39 | 07:51
| Wyszyńskiego Kościół | 40 | 07:52
| Wyszyńskiego Arena | 41 | 07:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 42 | 07:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |