Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyszyńskiego Kościół
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 18:13
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:13
| Wyszyńskiego Kościół | 2 | 18:14
| Wyszyńskiego Przychodnia | 3 | 18:16
| Podmiejska Widok | 4 | 18:18
| Podmiejska Rondo | 5 | 18:20
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 18:22
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 18:24
| Górnośląska Polna | 8 | 18:26
| Górnośląska Rogatka | 9 | 18:28
| Chopina | 10 | 18:29
| Parczewskiego Wodna | 11 | 18:30
| Parczewskiego | 12 | 18:31
| Plac Jana Pawła II | 13 | 18:33
| Łódzka Warszawska | 14 | 18:35
| Łódzka OSRiR | 15 | 18:36
| Łódzka Sportowa | 16 | 18:37
| Łódzka Miła | 17 | 18:38
| Łódzka Tyniec | 18 | 18:40
| Łódzka Winiary Fabryka | 19 | 18:42
| Łódzka Lubelska | 20 | 18:43
| Łódzka Winiary | 21 | 18:44
| Łódzka Okrąglicka | 22 | 18:45
| Zduny | 23 | 18:47
| Opatówek Dróżnik | 24 | 18:49
| Opatówek Hellena | 25 | 18:50
| Opatówek Szkoła | 26 | 18:51
| Opatówek |
|
|
|
za: 11 min o 18:18
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:18
| Wyszyńskiego Kościół | 2 | 18:19
| Wyszyńskiego Przychodnia | 3 | 18:21
| Podmiejska Widok | 4 | 18:23
| Podmiejska Rondo | 5 | 18:25
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 18:27
| Grunwaldzka Torowa | 7 | 18:28
| Grunwaldzka Karpacka | 8 | 18:29
| Tatrzańska Karpacka | 9 | 18:30
| Tatrzańska Głogowska | 10 | 18:32
| Kresowa | 11 | 18:34
| Legionów Polna | 12 | 18:35
| Legionów Handlowa | 13 | 18:36
| Nowy Świat Ułańska | 14 | 18:38
| Nowy Świat Rogatka | 15 | 18:41
| Chopina | 16 | 18:42
| Parczewskiego Wodna | 17 | 18:43
| Nowy Rynek Tęcza | 18 | 18:46
| Majkowska Medix | 19 | 18:47
| Długosza | 20 | 18:49
| Złota Haft | 21 | 18:51
| Złota Działki | 22 | 18:52
| Bażancia PUK | 23 | 18:53
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 24 min o 18:31
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:31
| Wyszyńskiego Kościół | 2 | 18:32
| Wyszyńskiego Przychodnia | 3 | 18:34
| Podmiejska Widok | 4 | 18:36
| Podmiejska Rondo | 5 | 18:38
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 18:40
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 18:42
| Górnośląska Polna | 8 | 18:44
| Górnośląska Rogatka | 9 | 18:46
| Chopina | 10 | 18:47
| Parczewskiego Wodna | 11 | 18:48
| Parczewskiego | 12 | 18:49
| Plac Jana Pawła II | 13 | 18:50
| Sukiennicza | 14 | 18:51
| Częstochowska Teatr | 15 | 18:52
| Częstochowska Inkubator | 16 | 18:54
| Częstochowska Rypinek | 17 | 18:55
| Częstochowska Kalmedica | 18 | 18:56
| Częstochowska Szkoła | 19 | 18:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 20 | 18:59
| Częstochowska WSK | 21 | 19:00
| Częstochowska Elektryczna | 22 | 19:00
| Księżnej Jolanty | 23 | 19:02
| Księżnej Jolanty Most | 24 | 19:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 25 | 19:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 26 | 19:04
| Pokrzywnicka Miodowa | 27 | 19:06
| Pokrzywnicka Tama | 28 | 19:07
| Szałe KTW | 29 | 19:08
| Szałe Przystań | 30 | 19:10
| Szałe Klub | 31 | 19:11
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 29 min o 18:36
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:36
| Wyszyńskiego Kościół | 2 | 18:37
| Wyszyńskiego Przychodnia | 3 | 18:39
| Podmiejska Widok | 4 | 18:41
| Podmiejska Rondo | 5 | 18:43
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 18:45
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 18:47
| Legionów Polna | 8 | 18:48
| Legionów Handlowa | 9 | 18:49
| Ułańska | 10 | 18:51
| Bankowa | 11 | 18:53
| Sukiennicza | 12 | 18:55
| Plac Jana Pawła II | 13 | 18:57
| Łódzka Warszawska | 14 | 18:59
| Łódzka OSRiR | 15 | 19:00
| Łódzka Sportowa | 16 | 19:00
| Łódzka Miła | 17 | 19:02
| Łódzka Tyniec | 18 | 19:04
| Łódzka Winiary Fabryka | 19 | 19:06
| Łódzka Lubelska | 20 | 19:07
| Łódzka Winiary | 21 | 19:08
| Kołobrzeska Okrąglicka | 22 | 19:10
| Połaniecka | 23 | 19:11
| Chocimska | 24 | 19:13
| Lubelska Winiary | 25 | 19:14
| Leśna | 26 | 19:15
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 41 min o 18:48
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:48
| Wyszyńskiego Kościół | 2 | 18:49
| Wyszyńskiego Przychodnia | 3 | 18:51
| Podmiejska Widok | 4 | 18:53
| Podmiejska Rondo | 5 | 18:55
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 18:57
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 18:59
| Górnośląska Polna | 8 | 19:00
| Górnośląska Rogatka | 9 | 19:03
| Chopina | 10 | 19:04
| Parczewskiego Wodna | 11 | 19:04
| Parczewskiego | 12 | 19:06
| Plac Jana Pawła II | 13 | 19:08
| Łódzka Warszawska | 14 | 19:10
| Łódzka OSRiR | 15 | 19:11
| Łódzka Sportowa | 16 | 19:12
| Łódzka Miła | 17 | 19:13
| Łódzka Tyniec | 18 | 19:15
| Łódzka Winiary Fabryka | 19 | 19:17
| Łódzka Lubelska | 20 | 19:18
| Łódzka Winiary | 21 | 19:19
| Kołobrzeska Okrąglicka | 22 | 19:21
| Połaniecka | 23 | 19:22
| Chocimska | 24 | 19:24
| Lubelska Winiary | 25 | 19:25
| Leśna | 26 | 19:26
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 49 min o 18:56
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:56
| Wyszyńskiego Kościół | 2 | 18:57
| Wyszyńskiego Przychodnia | 3 | 18:59
| Podmiejska Widok | 4 | 19:00
| Podmiejska Rondo | 5 | 19:03
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 19:04
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 19:07
| Górnośląska Polna | 8 | 19:08
| Górnośląska Rogatka | 9 | 19:11
| Chopina | 10 | 19:12
| Parczewskiego Wodna | 11 | 19:13
| Parczewskiego | 12 | 19:14
| Plac Jana Pawła II | 13 | 19:15
| Sukiennicza | 14 | 19:16
| Częstochowska Teatr | 15 | 19:17
| Częstochowska Inkubator | 16 | 19:19
| Częstochowska Rypinek | 17 | 19:20
| Częstochowska Kalmedica | 18 | 19:21
| Częstochowska Szkoła | 19 | 19:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 20 | 19:24
| Częstochowska WSK | 21 | 19:25
| Częstochowska Elektryczna | 22 | 19:26
| Częstochowska Giełda | 23 | 19:27
| Rzymska Piwonice | 24 | 19:29
| Rzymska Celtycka | 25 | 19:31
| Rzymska Romańska | 26 | 19:32
| Romańska Wenedów | 27 | 19:34
| Romańska Szkoła | 28 | 19:36
| Romańska Pętla | 29 | 19:37
| Zachodnia Celtycka | 30 | 19:38
| Zachodnia | 31 | 19:39
| Zachodnia Działki | 32 | 19:41
| Obozowa Pętla | 33 | 19:42
| Obozowa Wega | 34 | 19:43
| Obozowa Centrozłom | 35 | 19:44
| Obozowa Przychodnia | 36 | 19:46
| Górnośląska Galeria Amber | 37 | 19:47
| Podmiejska Rondo | 38 | 19:48
| Podmiejska Widok | 39 | 19:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 40 | 19:51
| Wyszyńskiego Kościół | 41 | 19:52
| Wyszyńskiego Arena | 42 | 19:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 43 | 19:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |