Najbliższe odjazdy
Przystanek: Romańska Szkoła
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 39 min o 20:23
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:23
| Romańska Szkoła | 2 | 20:25
| Romańska Pętla | 3 | 20:26
| Zachodnia Celtycka | 4 | 20:27
| Zachodnia | 5 | 20:28
| Zachodnia Działki | 6 | 20:30
| Obozowa Pętla | 7 | 20:31
| Obozowa Wega | 8 | 20:32
| Obozowa Centrozłom | 9 | 20:33
| Obozowa Przychodnia | 10 | 20:35
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 20:36
| Podmiejska Rondo | 12 | 20:37
| Podmiejska Widok | 13 | 20:39
| Wyszyńskiego Przychodnia | 14 | 20:40
| Wyszyńskiego Kościół | 15 | 20:41
| Wyszyńskiego Arena | 16 | 20:43
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 17 | 20:44
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:59 godz : min o 22:43
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:43
| Romańska Szkoła | 2 | 22:45
| Romańska Pętla | 3 | 22:46
| Zachodnia Celtycka | 4 | 22:47
| Zachodnia | 5 | 22:48
| Zachodnia Działki | 6 | 22:50
| Obozowa Pętla | 7 | 22:51
| Obozowa Wega | 8 | 22:52
| Obozowa Centrozłom | 9 | 22:53
| Obozowa Przychodnia | 10 | 22:55
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 22:56
| Podmiejska Rondo | 12 | 22:57
| Podmiejska Widok | 13 | 22:59
| Wyszyńskiego Przychodnia | 14 | 23:00
| Wyszyńskiego Kościół | 15 | 23:00
| Wyszyńskiego Arena | 16 | 23:03
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 17 | 23:04
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |