Najbliższe odjazdy
Przystanek: Al. Woj. Pol. Skoda
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 22 min o 19:11
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:11
| Al. Woj. Pol. Skoda | 2 | 19:14
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 3 | 19:15
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 19:16
| Armii Krajowej | 5 | 19:17
| Wojciechowskiego | 6 | 19:18
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 19:19
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 40 min o 19:29
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:29
| Al. Woj. Pol. Skoda | 2 | 19:32
| Al. Woj. Pol. Big Star | 3 | 19:33
| Al. Woj. Pol. STW | 4 | 19:34
| Al. Woj. Pol. Rondo | 5 | 19:36
| Podmiejska Rondo | 6 | 19:38
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 19:40
| Górnośląska Kaliniec | 8 | 19:42
| Legionów Polna | 9 | 19:43
| Legionów Handlowa | 10 | 19:44
| Nowy Świat Ułańska | 11 | 19:46
| Nowy Świat Rogatka | 12 | 19:49
| Chopina | 13 | 19:50
| Parczewskiego Wodna | 14 | 19:51
| Parczewskiego | 15 | 19:52
| Plac Jana Pawła II | 16 | 19:54
| 3-go Maja | 17 | 19:57
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 01:22 godz : min o 20:11
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:11
| Al. Woj. Pol. Skoda | 2 | 20:14
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 3 | 20:15
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 20:16
| Armii Krajowej | 5 | 20:17
| Wojciechowskiego | 6 | 20:18
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 20:19
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:40 godz : min o 20:29
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:29
| Al. Woj. Pol. Skoda | 2 | 20:32
| Al. Woj. Pol. Big Star | 3 | 20:33
| Al. Woj. Pol. STW | 4 | 20:34
| Al. Woj. Pol. Rondo | 5 | 20:36
| Podmiejska Rondo | 6 | 20:38
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 20:40
| Górnośląska Kaliniec | 8 | 20:42
| Legionów Polna | 9 | 20:43
| Legionów Handlowa | 10 | 20:44
| Nowy Świat Ułańska | 11 | 20:46
| Nowy Świat Rogatka | 12 | 20:49
| Chopina | 13 | 20:50
| Parczewskiego Wodna | 14 | 20:51
| Parczewskiego | 15 | 20:52
| Plac Jana Pawła II | 16 | 20:54
| 3-go Maja | 17 | 20:57
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 02:22 godz : min o 21:11
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:11
| Al. Woj. Pol. Skoda | 2 | 21:14
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 3 | 21:15
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 21:16
| Armii Krajowej | 5 | 21:17
| Wojciechowskiego | 6 | 21:18
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 21:19
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03:22 godz : min o 22:11
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:11
| Al. Woj. Pol. Skoda | 2 | 22:14
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 3 | 22:15
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 22:16
| Armii Krajowej | 5 | 22:17
| Wojciechowskiego | 6 | 22:18
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 22:19
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |