Najbliższe odjazdy
Przystanek: Plac Jana Pawła II
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04 min o 19:19
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:19
| Plac Jana Pawła II | 2 | 19:21
| Toruńska Gdańska | 3 | 19:22
| Pucka Szpital | 4 | 19:23
| Stawiszyńska Skarszewska | 5 | 19:24
| Żołnierska | 6 | 19:25
| Tuwima | 7 | 19:26
| Tuwima POM | 8 | 19:27
| Żeromskiego | 9 | 19:29
| Staffa | 10 | 19:30
| Długa Stawiszyńska | 11 | 19:32
| Długa | 12 | 19:33
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 06 min o 19:21
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:21
| Plac Jana Pawła II | 2 | 19:23
| Łódzka Warszawska | 3 | 19:25
| Łódzka OSRiR | 4 | 19:26
| Łódzka Sportowa | 5 | 19:27
| Łódzka Miła | 6 | 19:28
| Łódzka Tyniec | 7 | 19:30
| Łódzka Winiary Fabryka | 8 | 19:32
| Łódzka Lubelska | 9 | 19:33
| Łódzka Winiary | 10 | 19:34
| Łódzka Okrąglicka | 11 | 19:35
| Zduny | 12 | 19:37
| Opatówek Dróżnik | 13 | 19:39
| Opatówek Hellena | 14 | 19:40
| Opatówek Szkoła | 15 | 19:41
| Opatówek |
|
|
|
za: 08 min o 19:23
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:23
| Plac Jana Pawła II | 2 | 19:25
| 3-go Maja | 3 | 19:27
| Nowy Rynek Chopina | 4 | 19:29
| Chopina | 5 | 19:31
| Harcerska | 6 | 19:33
| Poznańska Wojska Polskiego | 7 | 19:34
| Poznańska Szpital | 8 | 19:36
| Poznańska Galeria | 9 | 19:37
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 10 | 19:38
| Poznańska Kampus | 11 | 19:40
| Kolonia Kościelna Wieś | 12 | 19:41
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 15 min o 19:30
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:30
| Plac Jana Pawła II | 2 | 19:31
| Babina | 3 | 19:32
| Nowy Rynek Babina | 4 | 19:33
| Babina Wodna | 5 | 19:34
| Chopina | 6 | 19:36
| Harcerska Rogatka | 7 | 19:38
| Górnośląska Polna | 8 | 19:40
| Górnośląska Kaliniec | 9 | 19:42
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 19:43
| Podmiejska Rondo | 11 | 19:44
| Podmiejska Widok | 12 | 19:46
| Wyszyńskiego Przychodnia | 13 | 19:47
| Wyszyńskiego Kościół | 14 | 19:48
| Wyszyńskiego Arena | 15 | 19:50
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 16 | 19:51
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 29 min o 19:44
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:44
| Plac Jana Pawła II | 2 | 19:46
| Toruńska Gdańska | 3 | 19:47
| Pucka Szpital | 4 | 19:48
| Stawiszyńska Skarszewska | 5 | 19:49
| Żołnierska | 6 | 19:50
| Tuwima | 7 | 19:51
| Tuwima POM | 8 | 19:52
| Żeromskiego | 9 | 19:53
| Morelowa Stawiszyńska | 10 | 19:54
| Stawiszyńska Długa | 11 | 19:56
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 36 min o 19:51
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:51
| Plac Jana Pawła II | 2 | 19:53
| Łódzka Warszawska | 3 | 19:55
| Łódzka OSRiR | 4 | 19:56
| Łódzka Sportowa | 5 | 19:57
| Łódzka Miła | 6 | 19:58
| Łódzka Tyniec | 7 | 20:00
| Łódzka Winiary Fabryka | 8 | 20:02
| Łódzka Lubelska | 9 | 20:03
| Łódzka Winiary | 10 | 20:04
| Kołobrzeska Okrąglicka | 11 | 20:06
| Połaniecka | 12 | 20:07
| Chocimska | 13 | 20:08
| Lubelska Winiary | 14 | 20:10
| Leśna | 15 | 20:11
| Leśna Winiary Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |