Najbliższe odjazdy
Przystanek: Chojniczki-I
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 43 min o 13:09
Plac Św. Jerzego x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:09
| Chojniczki-I | 2 | 13:10
| Chojniczki-Modrzewiowa | 3 | 13:11
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 4 | 13:12
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 5 | 13:13
| Lasek Miejski 02 | 6 | 13:14
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 7 | 13:15
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 8 | 13:16
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 9 | 13:17
| Strzelecka-Lecznica | 10 | 13:18
| Pl.Jagielloński | 11 | 13:21
| Plac Św. Jerzego x00 |
|
|
|
za: 01:02 godz : min o 13:28
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:28
| Chojniczki-I | 2 | 13:29
| Chojniczki-Modrzewiowa | 3 | 13:30
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 4 | 13:31
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 5 | 13:32
| Lasek Miejski 02 | 6 | 13:34
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 7 | 13:35
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 8 | 13:36
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 9 | 13:37
| Strzelecka-Lecznica | 10 | 13:39
| Pl.Jagielloński | 11 | 13:41
| Sukienników | 12 | 13:44
| Gdańska-Budowlanych 02 | 13 | 13:46
| Gdańska 02 | 14 | 13:48
| Tucholska-Figura | 15 | 13:49
| Tucholska | 16 | 13:50
| Tucholska-Bocianowo 02 | 17 | 13:51
| Pawłówko-Rondo 02 | 18 | 13:52
| Pawłowo-Łąkowa | 19 | 13:54
| Pawłowo-I | 20 | 13:55
| |
|
|
|
za: 02:02 godz : min o 14:28 g
Silno-I
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:28g
| Chojniczki-I | 2 | 14:29g
| Chojniczki-Modrzewiowa | 3 | 14:30g
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 4 | 14:31g
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 5 | 14:32g
| Lasek Miejski 02 | 6 | 14:33g
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 7 | 14:34g
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 8 | 14:35g
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 9 | 14:36g
| Strzelecka-Lecznica | 10 | 14:38g
| Pl.Jagielloński | 11 | 14:40g
| Sukienników | 12 | 14:43g
| Gdańska-Budowlanych 02 | 13 | 14:45g
| Gdańska 02 | 14 | 14:47g
| Tucholska-Figura | 15 | 14:48g
| Tucholska | 16 | 14:49g
| Tucholska-Bocianowo 02 | 17 | 14:50g
| Pawłówko-Rondo 02 | 18 | 14:51g
| Pawłowo-Łąkowa | 19 | 14:53g
| Pawłowo-I | 20 | 14:55g
| Pawłowo-Szkoła 02 | 21 | 14:57g
| Pawłowo-Maja 02 | 22 | 15:00g
| Racławki-Stacja Kolejowa 02 | 23 | 15:01g
| Granowo-Spódzielnia 02 | 24 | 15:02g
| Granowo-Pętla | 25 | 15:03g
| Granowo-Spółdzielnia 01 | 26 | 15:04g
| Racławki-Stacja Kolejowa 01 | 27 | 15:07
| Racławki | 28 | 15:09
| Silno-II | 29 | 15:10
| Silno-I |
|
|
|
za: 02:02 godz : min o 14:28
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:28
| Chojniczki-I | 2 | 14:29
| Chojniczki-Modrzewiowa | 3 | 14:30
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 4 | 14:31
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 5 | 14:32
| Lasek Miejski 02 | 6 | 14:33
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 7 | 14:34
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 8 | 14:35
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 9 | 14:36
| Strzelecka-Lecznica | 10 | 14:38
| Pl.Jagielloński | 11 | 14:40
| Sukienników | 12 | 14:43
| Gdańska-Budowlanych 02 | 13 | 14:45
| Gdańska 02 | 14 | 14:46
| Tucholska-Figura | 15 | 14:47
| Tucholska | 16 | 14:48
| Tucholska-Bocianowo 02 | 17 | 14:49
| Pawłówko-Rondo 02 | 18 | 14:50
| Pawłowo-Łąkowa | 19 | 14:52
| Pawłowo-I | 20 | 14:53
| |
|
|
|
za: 02:46 godz : min o 15:12
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:12
| Chojniczki-I | 2 | 15:13
| Chojniczki-Modrzewiowa | 3 | 15:15
| Chojniczki-Świerkowa | 4 | 15:16
| Chojniczki-Dębowa | 5 | 15:17
| Chojniczki-Sosnowa | 6 | 15:19
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 7 | 15:20
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 8 | 15:21
| Lasek Miejski 02 | 9 | 15:22
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 10 | 15:23
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 11 | 15:24
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 12 | 15:25
| Strzelecka-Lecznica | 13 | 15:26
| | 14 | 15:28
| |
|
|
|
za: 03:40 godz : min o 16:06 Lp
Pawłowo-Szkoła 02
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:06Lp
| Chojniczki-I | 2 | 16:07Lp
| Chojniczki-Modrzewiowa | 3 | 16:08Lp
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 4 | 16:08Lp
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 5 | 16:10Lp
| Lasek Miejski 02 | 6 | 16:11Lp
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 7 | 16:12Lp
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 8 | 16:13Lp
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 9 | 16:14Lp
| Strzelecka-Lecznica | 10 | 16:15Lp
| Pl.Jagielloński | 11 | 16:17Lp
| Sukienników | 12 | 16:19Lp
| Gdańska-Budowlanych 02 | 13 | 16:21Lp
| Gdańska 02 | 14 | 16:22Lp
| Tucholska-Figura | 15 | 16:23Lp
| Tucholska | 16 | 16:24Lp
| Tucholska-Bocianowo 02 | 17 | 16:25Lp
| Pawłówko-Rondo 02 | 18 | 16:26Lp
| Pawłowo-Łąkowa | 19 | 16:28Lp
| Pawłowo-I | 20 | 16:29L
| Pawłowo-Szkoła 02 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |