Najbliższe odjazdy
Przystanek: Młodzieżowa-Szkoła 01
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 30 min o 09:22
Galeria Brama Pomorza x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:22
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 2 | 09:24
| Obrońców Chojnic 02 | 3 | 09:25
| Jana Pawła II | 4 | 09:26
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 5 | 09:27
| Wielewska 02 | 6 | 09:28
| Gdańska-Małe Osady 01 | 7 | 09:29
| Gdańska-Figura | 8 | 09:30
| Gdańska 01 | 9 | 09:32
| Subisława 01 | 10 | 09:33
| Towarowa-Dworzec | 11 | 09:35
| Lichnowska-Urząd Pracy | 12 | 09:36
| Lichnowska-Rondo 01 | 13 | 09:37
| Mostostal 01 | 14 | 09:38
| Przemysłowa | 15 | 09:39
| ZREMB | 16 | 09:40
| Tucholska-Bocianowo 02 | 17 | 09:41
| Pawłówko-Rondo 02 | 18 | 09:42
| Galeria Brama Pomorza x00 |
|
|
|
za: 50 min o 09:42
Klawkowo Wieś x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:42
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 2 | 09:44
| Kościerska | 3 | 09:45
| Cmentarz Komunalny 02 | 4 | 09:47
| Klawkowo PKS 02 | 5 | 09:48
| Klawkowo Wieś x00 |
|
|
|
za: 55 min o 09:47
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:47
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 2 | 09:49
| Obrońców Chojnic 02 | 3 | 09:50
| Jana Pawła II | 4 | 09:51
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 5 | 09:52
| Wielewska 02 | 6 | 09:53
| Gdańska-Małe Osady 01 | 7 | 09:54
| Gdańska-Figura | 8 | 09:55
| Gdańska 01 | 9 | 09:57
| Subisława 01 | 10 | 09:58
| Towarowa-Dworzec | 11 | 10:00
| Lichnowska-Urząd Pracy | 12 | 10:01
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 01:03 godz : min o 09:55
Klawkowo Wieś x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:55
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 2 | 09:57
| Kościerska | 3 | 09:58
| Cmentarz Komunalny 02 | 4 | 10:00
| Klawkowo PKS 02 | 5 | 10:01
| Klawkowo Wieś x00 |
|
|
|
za: 01:58 godz : min o 10:50
Galeria Brama Pomorza x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:50
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 2 | 10:52
| Obrońców Chojnic 02 | 3 | 10:53
| Jana Pawła II | 4 | 10:54
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 5 | 10:55
| Wielewska 02 | 6 | 10:57
| Gdańska-Małe Osady 01 | 7 | 10:58
| Gdańska-Figura | 8 | 10:59
| Gdańska 01 | 9 | 11:00
| Subisława 01 | 10 | 11:01
| Towarowa-Dworzec | 11 | 11:03
| Lichnowska-Urząd Pracy | 12 | 11:04
| Lichnowska-Rondo 01 | 13 | 11:05
| Mostostal 01 | 14 | 11:06
| Przemysłowa | 15 | 11:07
| ZREMB | 16 | 11:08
| Tucholska-Bocianowo 02 | 17 | 11:09
| Pawłówko-Rondo 02 | 18 | 11:10
| Galeria Brama Pomorza x00 |
|
|
|
za: 02:35 godz : min o 11:27
Klawkowo Wieś x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:27
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 2 | 11:30
| Kościerska | 3 | 11:31
| Cmentarz Komunalny 02 | 4 | 11:32
| Klawkowo PKS 02 | 5 | 11:33
| Klawkowo Wieś x00 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |