Najbliższe odjazdy
Przystanek: Staszica / rondo - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:03 godz : min o 06:08
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:08
| Staszica / rondo | 2 | 06:09
| Armii Krajowej / Kolejowa | 3 | 06:11
| Plac Dolnośląski | 4 | 06:13
| Wojska Polskiego / Kolejowa | 5 | 06:14
| Wojska Polskiego / rynek | 6 | 06:16
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 7 | 06:17
| Kościuszki | 8 | 06:18
| Mielczarskiego | 9 | 06:20
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 10 | 06:21
| Czapliniecka / LO | 11 | 06:23
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 01:28 godz : min o 06:33
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:33
| Staszica / rondo | 2 | 06:34
| Armii Krajowej / Kolejowa | 3 | 06:37
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 4 | 06:38
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 5 | 06:39
| Wyszyńskiego / Sercańska | 6 | 06:40
| Wyszyńskiego / kościół | 7 | 06:42
| Lipowa / rondo | 8 | 06:44
| Czapliniecka / rondo | 9 | 06:45
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 10 | 06:46
| Czapliniecka / LO | 11 | 06:48
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 01:28 godz : min o 06:33
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:33
| Staszica / rondo | 2 | 06:34
| Armii Krajowej / Kolejowa | 3 | 06:36
| Plac Dolnośląski | 4 | 06:38
| Wojska Polskiego / Kolejowa | 5 | 06:39
| Wojska Polskiego / rynek | 6 | 06:41
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 7 | 06:42
| Kościuszki | 8 | 06:43
| Mielczarskiego | 9 | 06:45
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 10 | 06:46
| Czapliniecka / LO | 11 | 06:48
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 01:42 godz : min o 06:47
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:47
| Staszica / rondo | 2 | 06:48
| Goetla | 3 | 06:50
| Piotrkowska / Zdzieszulice Górne | 4 | 06:51
| Piotrkowska / Zdzieszulice Dolne | 5 | 06:53
| Piotrkowska | 6 | 06:55
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 02:03 godz : min o 07:08
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:08
| Staszica / rondo | 2 | 07:09
| Armii Krajowej / Kolejowa | 3 | 07:11
| Plac Dolnośląski | 4 | 07:13
| Wojska Polskiego / Kolejowa | 5 | 07:14
| Wojska Polskiego / rynek | 6 | 07:16
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 7 | 07:17
| Kościuszki | 8 | 07:18
| Mielczarskiego | 9 | 07:20
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 10 | 07:21
| Czapliniecka / LO | 11 | 07:23
| Szpital / krańcówka | 12 | 07:26
| | 13 | 07:28
| |
|
|
|
za: 02:24 godz : min o 07:29
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:29
| Staszica / rondo | 2 | 07:30
| Armii Krajowej / Kolejowa | 3 | 07:33
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 4 | 07:34
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 5 | 07:35
| Wyszyńskiego / Sercańska | 6 | 07:36
| Wyszyńskiego / kościół | 7 | 07:38
| Lipowa / rondo | 8 | 07:40
| Czapliniecka / rondo | 9 | 07:41
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 10 | 07:42
| Czapliniecka / LO | 11 | 07:44
| Szpital / krańcówka |
|
Powrót | | Następne dojazdy |