Najbliższe odjazdy
Przystanek: Babina Wodna
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 20:33 godz : min o 16:44
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:44
| Babina Wodna | 2 | 16:46
| Chopina | 3 | 16:48
| Harcerska Rogatka | 4 | 16:50
| Lipowa | 5 | 16:51
| Legionów Handlowa | 6 | 16:54
| Legionów Polna | 7 | 16:57
| Górnośląska Kaliniec | 8 | 16:59
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 17:00
| Podmiejska Rondo | 10 | 17:03
| Al. Woj. Pol. Rondo | 11 | 17:04
| Al. Woj. Pol. STW | 12 | 17:04
| Al. Woj. Pol. Big Star | 13 | 17:08
| Al. Woj. Pol. Skoda | 14 | 17:10
| Wrocławska Sąsiedzka | 15 | 17:11
| Wrocławska Nosków | 16 | 17:12
| Wrocławska NŻ | 17 | 17:13
| Wrocławska Agroma | 18 | 17:15
| Wrocławska Elmet | 19 | 17:17
| Szczypiorno NS | 20 | 17:18
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 21 | 17:20
| Skalmierzyce Starowiejska | 22 | 17:21
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 20:35 godz : min o 16:46
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:46
| Babina Wodna | 2 | 16:48
| Chopina | 3 | 16:51
| Harcerska | 4 | 16:53
| Poznańska Wojska Polskiego | 5 | 16:54
| Poznańska Szpital | 6 | 16:57
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 7 | 16:59
| Podmiejska Wyszyńskiego | 8 | 17:00
| Podmiejska Widok | 9 | 17:02
| Podmiejska Rondo | 10 | 17:04
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 17:06
| Górnośląska Kaliniec | 12 | 17:08
| Polna Legionów | 13 | 17:08
| Polna Kordeckiego | 14 | 17:10
| Polna Zielona | 15 | 17:11
| Polna Koralowa | 16 | 17:12
| Budowlanych | 17 | 17:14
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 18 | 17:15
| Częstochowska WSK | 19 | 17:16
| Częstochowska Elektryczna | 20 | 17:17
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 20:37 godz : min o 16:48
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:48
| Babina Wodna | 2 | 16:50
| Chopina | 3 | 16:52
| Harcerska Rogatka | 4 | 16:54
| Górnośląska Polna | 5 | 16:56
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 16:58
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 17:00
| Podmiejska Rondo | 8 | 17:00
| Podmiejska Widok | 9 | 17:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 10 | 17:04
| Wyszyńskiego Kościół | 11 | 17:04
| Wyszyńskiego Arena | 12 | 17:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 13 | 17:08
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 20:40 godz : min o 16:51
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:51
| Babina Wodna | 2 | 16:53
| Chopina | 3 | 16:55
| Harcerska Rogatka | 4 | 16:57
| Górnośląska Polna | 5 | 16:59
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 17:00
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 17:02
| Podmiejska Rondo | 8 | 17:03
| Podmiejska Widok | 9 | 17:04
| Wyszyńskiego Przychodnia | 10 | 17:06
| Wyszyńskiego Kościół | 11 | 17:07
| Wyszyńskiego Arena | 12 | 17:08
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 13 | 17:10
| Szapocznikow Dobrzecka | 14 | 17:12
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 15 | 17:14
| Korczak Słoneczny Stok | 16 | 17:15
| Korczak Poznańska | 17 | 17:16
| Poznańska Szpital | 18 | 17:18
| Poznańska Galeria | 19 | 17:19
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 20 | 17:20
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 20:42 godz : min o 16:53
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:53
| Babina Wodna | 2 | 16:55
| Chopina | 3 | 16:58
| Harcerska | 4 | 17:00
| Poznańska Wojska Polskiego | 5 | 17:02
| Korczak Poznańska | 6 | 17:03
| Korczak Słoneczny Stok | 7 | 17:04
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 8 | 17:07
| Podmiejska Wyszyńskiego | 9 | 17:08
| Podmiejska Widok | 10 | 17:10
| Podmiejska Rondo | 11 | 17:13
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 20:49 godz : min o 17:00
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:00
| Babina Wodna | 2 | 17:02
| Chopina | 3 | 17:04
| Harcerska Rogatka | 4 | 17:06
| Górnośląska Polna | 5 | 17:08
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 17:10
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 17:11
| Podmiejska Rondo | 8 | 17:12
| Podmiejska Widok | 9 | 17:14
| Wyszyńskiego Przychodnia | 10 | 17:15
| Wyszyńskiego Kościół | 11 | 17:16
| Wyszyńskiego Arena | 12 | 17:18
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 13 | 17:19
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |