Najbliższe odjazdy
Przystanek: Połaniecka
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 08:54 godz : min o 12:42
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:42
| Połaniecka | 2 | 12:44
| Kołobrzeska Okrąglicka | 3 | 12:45
| Łódzka Okrąglicka | 4 | 12:46
| Łódzka Winiary | 5 | 12:47
| Łódzka Lubelska | 6 | 12:48
| Łódzka Winiary Sieradzka | 7 | 12:49
| Łódzka Winiary Fabryka | 8 | 12:50
| Łódzka Tyniec | 9 | 12:52
| Łódzka Miła | 10 | 12:53
| Łódzka OSRiR | 11 | 12:55
| Łódzka Warszawska | 12 | 12:59
| Plac Jana Pawła II | 13 | 13:01
| Sukiennicza | 14 | 13:02
| Bankowa | 15 | 13:04
| Legionów Handlowa | 16 | 13:07
| Legionów Polna | 17 | 13:09
| Górnośląska Kaliniec | 18 | 13:11
| Górnośląska Galeria Amber | 19 | 13:12
| Podmiejska Rondo | 20 | 13:13
| Podmiejska Widok | 21 | 13:15
| Wyszyńskiego Przychodnia | 22 | 13:16
| Wyszyńskiego Kościół | 23 | 13:17
| Wyszyńskiego Arena | 24 | 13:19
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 25 | 13:20
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 09:24 godz : min o 13:12
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:12
| Połaniecka | 2 | 13:14
| Kołobrzeska Okrąglicka | 3 | 13:15
| Łódzka Okrąglicka | 4 | 13:16
| Łódzka Winiary | 5 | 13:17
| Łódzka Lubelska | 6 | 13:18
| Łódzka Winiary Sieradzka | 7 | 13:19
| Łódzka Winiary Fabryka | 8 | 13:20
| Łódzka Tyniec | 9 | 13:22
| Łódzka Miła | 10 | 13:23
| Łódzka OSRiR | 11 | 13:25
| Łódzka Warszawska | 12 | 13:29
| Plac Jana Pawła II | 13 | 13:31
| Sukiennicza | 14 | 13:32
| Bankowa | 15 | 13:34
| Legionów Handlowa | 16 | 13:37
| Legionów Polna | 17 | 13:39
| Górnośląska Kaliniec | 18 | 13:41
| Górnośląska Galeria Amber | 19 | 13:42
| Podmiejska Rondo | 20 | 13:43
| Podmiejska Widok | 21 | 13:45
| Wyszyńskiego Przychodnia | 22 | 13:46
| Wyszyńskiego Kościół | 23 | 13:47
| Wyszyńskiego Arena | 24 | 13:49
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 25 | 13:50
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 09:32 godz : min o 13:20
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:20
| Połaniecka | 2 | 13:22
| Kołobrzeska Okrąglicka | 3 | 13:23
| Łódzka Okrąglicka | 4 | 13:24
| Łódzka Winiary | 5 | 13:25
| Łódzka Lubelska | 6 | 13:26
| Łódzka Winiary Sieradzka | 7 | 13:27
| Łódzka Winiary Fabryka | 8 | 13:28
| Łódzka Tyniec | 9 | 13:30
| Łódzka Miła | 10 | 13:31
| Łódzka OSRiR | 11 | 13:33
| Łódzka Warszawska | 12 | 13:36
| Babina | 13 | 13:38
| Nowy Rynek Chopina | 14 | 13:40
| Chopina | 15 | 13:42
| Harcerska Rogatka | 16 | 13:44
| Lipowa | 17 | 13:46
| Nowy Świat UAM | 18 | 13:47
| Częstochowska Rypinek | 19 | 13:48
| Kordeckiego | 20 | 13:50
| Polna Skalmierzycka | 21 | 13:51
| Kresowa | 22 | 13:52
| Spółdzielcza | 23 | 13:53
| Tatrzańska Karpacka | 24 | 13:54
| Grunwaldzka Karpacka | 25 | 13:55
| Grunwaldzka Torowa | 26 | 13:57
| Górnośląska Galeria Amber | 27 | 13:58
| Podmiejska Rondo | 28 | 13:59
| Podmiejska Widok | 29 | 14:01
| Wyszyńskiego Przychodnia | 30 | 14:02
| Wyszyńskiego Kościół | 31 | 14:03
| Wyszyńskiego Arena | 32 | 14:05
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 33 | 14:06
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 09:34 godz : min o 13:22
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:22
| Połaniecka | 2 | 13:24
| Kołobrzeska Okrąglicka | 3 | 13:25
| Łódzka Okrąglicka | 4 | 13:26
| Łódzka Winiary | 5 | 13:27
| Łódzka Lubelska | 6 | 13:28
| Łódzka Winiary Sieradzka | 7 | 13:29
| Łódzka Winiary Fabryka | 8 | 13:30
| Łódzka Tyniec | 9 | 13:32
| Łódzka Miła | 10 | 13:33
| Łódzka OSRiR | 11 | 13:35
| Łódzka Warszawska | 12 | 13:38
| Babina | 13 | 13:39
| Nowy Rynek Babina | 14 | 13:40
| Babina Wodna | 15 | 13:41
| Chopina | 16 | 13:43
| Harcerska Rogatka | 17 | 13:45
| Górnośląska Polna | 18 | 13:47
| Górnośląska Kaliniec | 19 | 13:49
| Górnośląska Galeria Amber | 20 | 13:50
| Podmiejska Rondo | 21 | 13:51
| Podmiejska Widok | 22 | 13:53
| Wyszyńskiego Przychodnia | 23 | 13:54
| Wyszyńskiego Kościół | 24 | 13:55
| Wyszyńskiego Arena | 25 | 13:57
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 26 | 13:58
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 09:44 godz : min o 13:32
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:32
| Połaniecka | 2 | 13:34
| Kołobrzeska Okrąglicka | 3 | 13:35
| Łódzka Okrąglicka | 4 | 13:36
| Łódzka Winiary | 5 | 13:37
| Łódzka Lubelska | 6 | 13:38
| Łódzka Winiary Sieradzka | 7 | 13:39
| Łódzka Winiary Fabryka | 8 | 13:40
| Łódzka Tyniec | 9 | 13:42
| Łódzka Miła | 10 | 13:43
| Łódzka OSRiR | 11 | 13:45
| Łódzka Warszawska | 12 | 13:48
| Babina | 13 | 13:49
| Nowy Rynek Babina | 14 | 13:50
| Babina Wodna | 15 | 13:51
| Chopina | 16 | 13:53
| Harcerska Rogatka | 17 | 13:55
| Górnośląska Polna | 18 | 13:57
| Górnośląska Kaliniec | 19 | 13:59
| Górnośląska Galeria Amber | 20 | 14:00
| Podmiejska Rondo | 21 | 14:01
| Podmiejska Widok | 22 | 14:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 23 | 14:04
| Wyszyńskiego Kościół | 24 | 14:05
| Wyszyńskiego Arena | 25 | 14:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 26 | 14:08
| Szapocznikow Dobrzecka | 27 | 14:10
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 28 | 14:12
| Korczak Słoneczny Stok | 29 | 14:13
| Korczak Poznańska | 30 | 14:14
| Poznańska Szpital | 31 | 14:16
| Poznańska Galeria | 32 | 14:17
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 33 | 14:18
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 09:54 godz : min o 13:42
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:42
| Połaniecka | 2 | 13:44
| Kołobrzeska Okrąglicka | 3 | 13:45
| Łódzka Okrąglicka | 4 | 13:46
| Łódzka Winiary | 5 | 13:47
| Łódzka Lubelska | 6 | 13:48
| Łódzka Winiary Sieradzka | 7 | 13:49
| Łódzka Winiary Fabryka | 8 | 13:50
| Łódzka Tyniec | 9 | 13:52
| Łódzka Miła | 10 | 13:53
| Łódzka OSRiR | 11 | 13:55
| Łódzka Warszawska | 12 | 13:59
| Plac Jana Pawła II | 13 | 14:01
| Sukiennicza | 14 | 14:03
| Bankowa | 15 | 14:05
| Legionów Handlowa | 16 | 14:08
| Legionów Polna | 17 | 14:11
| Górnośląska Kaliniec | 18 | 14:13
| Górnośląska Galeria Amber | 19 | 14:15
| Podmiejska Rondo | 20 | 14:17
| Podmiejska Widok | 21 | 14:19
| Wyszyńskiego Przychodnia | 22 | 14:20
| Wyszyńskiego Kościół | 23 | 14:21
| Wyszyńskiego Arena | 24 | 14:23
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 25 | 14:24
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |