Najbliższe odjazdy
Przystanek: Romańska Wenedów
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 12:23 godz : min o 16:22
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:22
| Romańska Wenedów | 2 | 16:23
| Rzymska Romańska | 3 | 16:25
| Rzymska Celtycka | 4 | 16:27
| Rzymska Piwonice | 5 | 16:29
| Częstochowska Giełda | 6 | 16:31
| Częstochowska WSK | 7 | 16:32
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 8 | 16:34
| Częstochowska Szkoła | 9 | 16:35
| Częstochowska Kalmedica | 10 | 16:36
| Częstochowska Rypinek | 11 | 16:38
| Częstochowska Inkubator | 12 | 16:40
| Częstochowska Teatr | 13 | 16:42
| Sukiennicza | 14 | 16:44
| Plac Jana Pawła II | 15 | 16:45
| Babina | 16 | 16:46
| Nowy Rynek Babina | 17 | 16:48
| Babina Wodna | 18 | 16:50
| Chopina | 19 | 16:52
| Harcerska Rogatka | 20 | 16:54
| Górnośląska Polna | 21 | 16:56
| Górnośląska Kaliniec | 22 | 16:58
| Górnośląska Galeria Amber | 23 | 17:00
| Podmiejska Rondo | 24 | 17:00
| Podmiejska Widok | 25 | 17:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 26 | 17:04
| Wyszyńskiego Kościół | 27 | 17:04
| Wyszyńskiego Arena | 28 | 17:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 29 | 17:08
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 13:40 godz : min o 17:39
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:39
| Romańska Wenedów | 2 | 17:40
| Rzymska Romańska | 3 | 17:42
| Rzymska Celtycka | 4 | 17:44
| Rzymska Piwonice | 5 | 17:45
| Częstochowska Giełda | 6 | 17:46
| Częstochowska WSK | 7 | 17:47
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 8 | 17:49
| Częstochowska Szkoła | 9 | 17:50
| Częstochowska Kalmedica | 10 | 17:51
| Częstochowska Rypinek | 11 | 17:52
| Częstochowska Inkubator | 12 | 17:53
| Częstochowska Teatr | 13 | 17:54
| Sukiennicza | 14 | 17:55
| Plac Jana Pawła II | 15 | 17:56
| Babina | 16 | 17:57
| Nowy Rynek Babina | 17 | 17:58
| Babina Wodna | 18 | 17:59
| Chopina | 19 | 18:00
| Harcerska Rogatka | 20 | 18:03
| Górnośląska Polna | 21 | 18:04
| Górnośląska Kaliniec | 22 | 18:07
| Górnośląska Galeria Amber | 23 | 18:08
| Podmiejska Rondo | 24 | 18:08
| Podmiejska Widok | 25 | 18:11
| Wyszyńskiego Przychodnia | 26 | 18:12
| Wyszyńskiego Kościół | 27 | 18:13
| Wyszyńskiego Arena | 28 | 18:15
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 29 | 18:16
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 14:40 godz : min o 18:39
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:39
| Romańska Wenedów | 2 | 18:40
| Rzymska Romańska | 3 | 18:42
| Rzymska Celtycka | 4 | 18:44
| Rzymska Piwonice | 5 | 18:45
| Częstochowska Giełda | 6 | 18:46
| Częstochowska WSK | 7 | 18:47
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 8 | 18:49
| Częstochowska Szkoła | 9 | 18:50
| Częstochowska Kalmedica | 10 | 18:51
| Częstochowska Rypinek | 11 | 18:52
| Częstochowska Inkubator | 12 | 18:53
| Częstochowska Teatr | 13 | 18:54
| Sukiennicza | 14 | 18:55
| Plac Jana Pawła II | 15 | 18:56
| Babina | 16 | 18:57
| Nowy Rynek Babina | 17 | 18:58
| Babina Wodna | 18 | 18:59
| Chopina | 19 | 19:00
| Harcerska Rogatka | 20 | 19:03
| Górnośląska Polna | 21 | 19:04
| Górnośląska Kaliniec | 22 | 19:07
| Górnośląska Galeria Amber | 23 | 19:08
| Podmiejska Rondo | 24 | 19:08
| Podmiejska Widok | 25 | 19:11
| Wyszyńskiego Przychodnia | 26 | 19:12
| Wyszyńskiego Kościół | 27 | 19:13
| Wyszyńskiego Arena | 28 | 19:15
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 29 | 19:16
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 15:40 godz : min o 19:39
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:39
| Romańska Wenedów | 2 | 19:40
| Rzymska Romańska | 3 | 19:42
| Rzymska Celtycka | 4 | 19:44
| Rzymska Piwonice | 5 | 19:45
| Częstochowska Giełda | 6 | 19:46
| Częstochowska WSK | 7 | 19:47
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 8 | 19:49
| Częstochowska Szkoła | 9 | 19:50
| Częstochowska Kalmedica | 10 | 19:51
| Częstochowska Rypinek | 11 | 19:52
| Częstochowska Inkubator | 12 | 19:53
| Częstochowska Teatr | 13 | 19:54
| Sukiennicza | 14 | 19:55
| Plac Jana Pawła II | 15 | 19:56
| Babina | 16 | 19:57
| Nowy Rynek Babina | 17 | 19:58
| Babina Wodna | 18 | 19:59
| Chopina | 19 | 20:00
| Harcerska Rogatka | 20 | 20:03
| Górnośląska Polna | 21 | 20:04
| Górnośląska Kaliniec | 22 | 20:07
| Górnośląska Galeria Amber | 23 | 20:08
| Podmiejska Rondo | 24 | 20:08
| Podmiejska Widok | 25 | 20:11
| Wyszyńskiego Przychodnia | 26 | 20:12
| Wyszyńskiego Kościół | 27 | 20:13
| Wyszyńskiego Arena | 28 | 20:15
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 29 | 20:16
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 17:09 godz : min o 21:08
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:08
| Romańska Wenedów | 2 | 21:10
| Rzymska Romańska | 3 | 21:12
| Rzymska Celtycka | 4 | 21:14
| Rzymska Piwonice | 5 | 21:15
| Częstochowska Giełda | 6 | 21:16
| Częstochowska WSK | 7 | 21:17
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 8 | 21:19
| Częstochowska Szkoła | 9 | 21:20
| Częstochowska Kalmedica | 10 | 21:21
| Częstochowska Rypinek | 11 | 21:22
| Częstochowska Inkubator | 12 | 21:23
| Częstochowska Teatr | 13 | 21:24
| Sukiennicza | 14 | 21:25
| Plac Jana Pawła II | 15 | 21:26
| Babina | 16 | 21:27
| Nowy Rynek Babina | 17 | 21:28
| Babina Wodna | 18 | 21:29
| Chopina | 19 | 21:31
| Harcerska Rogatka | 20 | 21:33
| Górnośląska Polna | 21 | 21:35
| Górnośląska Kaliniec | 22 | 21:37
| Górnośląska Galeria Amber | 23 | 21:38
| Podmiejska Rondo | 24 | 21:39
| Podmiejska Widok | 25 | 21:41
| Wyszyńskiego Przychodnia | 26 | 21:42
| Wyszyńskiego Kościół | 27 | 21:43
| Wyszyńskiego Arena | 28 | 21:45
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 29 | 21:46
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |