Najbliższe odjazdy
Przystanek: Al. Woj. Pol. Big Star
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 18:33
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:33
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 18:35
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 3 | 18:36
| Armii Krajowej | 4 | 18:37
| Wojciechowskiego | 5 | 18:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 6 | 18:39
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 17 min o 18:49
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:49
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 18:51
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 3 | 18:52
| Armii Krajowej | 4 | 18:53
| Wojciechowskiego | 5 | 18:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 6 | 18:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 21 min o 18:53
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:53
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 18:56
| Al. Woj. Pol. Skoda | 3 | 18:58
| Wrocławska Sąsiedzka | 4 | 18:59
| Wrocławska Nosków | 5 | 19:00
| Wrocławska NŻ | 6 | 19:00
| Wrocławska Agroma | 7 | 19:03
| Wrocławska Elmet | 8 | 19:04
| Szczypiorno NS | 9 | 19:06
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 10 | 19:08
| Skalmierzyce Starowiejska | 11 | 19:08
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 01:01 godz : min o 19:33
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:33
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 19:35
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 3 | 19:36
| Armii Krajowej | 4 | 19:37
| Wojciechowskiego | 5 | 19:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 6 | 19:39
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:17 godz : min o 19:49
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:49
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 19:51
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 3 | 19:52
| Armii Krajowej | 4 | 19:53
| Wojciechowskiego | 5 | 19:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 6 | 19:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:21 godz : min o 19:53
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:53
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 19:56
| Al. Woj. Pol. Skoda | 3 | 19:58
| Wrocławska Sąsiedzka | 4 | 19:59
| Wrocławska Nosków | 5 | 20:00
| Wrocławska NŻ | 6 | 20:00
| Wrocławska Agroma | 7 | 20:03
| Wrocławska Elmet | 8 | 20:04
| Szczypiorno NS | 9 | 20:06
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 10 | 20:08
| Skalmierzyce Starowiejska | 11 | 20:08
| Skalmierzyce |
|
Powrót | | Następne dojazdy |