Najbliższe odjazdy
Przystanek: Poznańska Szpital
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23:29 godz : min o 18:40
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:40
| Poznańska Szpital | 2 | 18:41
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 18:43
| Harcerska | 4 | 18:45
| Chopina | 5 | 18:46
| Parczewskiego Wodna | 6 | 18:47
| Parczewskiego | 7 | 18:48
| Plac Jana Pawła II | 8 | 18:49
| Sukiennicza | 9 | 18:50
| Bankowa | 10 | 18:52
| Legionów Handlowa | 11 | 18:54
| Legionów Polna | 12 | 18:56
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 18:58
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 18:59
| Podmiejska Rondo | 15 | 19:00
| Al. Woj. Pol. Rondo | 16 | 19:02
| Al. Woj. Pol. STW | 17 | 19:03
| Al. Woj. Pol. Fabryka Domów | 18 | 19:04
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 19 | 19:06
| Armii Krajowej | 20 | 19:07
| Wojciechowskiego | 21 | 19:08
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 19:08
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 23:44 godz : min o 18:55
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:55
| Poznańska Szpital | 2 | 18:56
| Korczak Poznańska | 3 | 18:57
| Korczak Słoneczny Stok | 4 | 18:58
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 5 | 18:59
| Szapocznikow Dobrzecka | 6 | 19:00
| Wyszyńskiego Słoneczna | 7 | 19:00
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 8 | 19:02
| Wyszyńskiego Arena | 9 | 19:03
| Wyszyńskiego Kościół | 10 | 19:04
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 19:06
| Podmiejska Widok | 12 | 19:08
| Podmiejska Rondo | 13 | 19:10
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 19:12
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 19:14
| Górnośląska Polna | 16 | 19:16
| Górnośląska Rogatka | 17 | 19:18
| Chopina | 18 | 19:19
| Parczewskiego Wodna | 19 | 19:20
| Parczewskiego | 20 | 19:21
| Plac Jana Pawła II | 21 | 19:23
| Łódzka Warszawska | 22 | 19:25
| Łódzka OSRiR | 23 | 19:26
| Łódzka Sportowa | 24 | 19:27
| Łódzka Miła | 25 | 19:28
| Łódzka Tyniec | 26 | 19:30
| Łódzka Winiary Fabryka | 27 | 19:32
| Łódzka Lubelska | 28 | 19:33
| Łódzka Winiary | 29 | 19:34
| Łódzka Okrąglicka | 30 | 19:35
| Zduny | 31 | 19:37
| Opatówek Dróżnik | 32 | 19:39
| Opatówek Hellena | 33 | 19:40
| Opatówek Szkoła | 34 | 19:41
| Opatówek |
|
|
|
za: 23:59 godz : min o 19:10
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:10
| Poznańska Szpital | 2 | 19:11
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 19:13
| Harcerska | 4 | 19:15
| Chopina | 5 | 19:16
| Parczewskiego Wodna | 6 | 19:17
| Parczewskiego | 7 | 19:18
| Plac Jana Pawła II | 8 | 19:19
| Sukiennicza | 9 | 19:20
| Bankowa | 10 | 19:22
| Legionów Handlowa | 11 | 19:24
| Legionów Polna | 12 | 19:26
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 19:28
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 19:29
| Podmiejska Rondo | 15 | 19:31
| Al. Woj. Pol. Rondo | 16 | 19:32
| Al. Woj. Pol. STW | 17 | 19:33
| Al. Woj. Pol. Big Star | 18 | 19:35
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 19 | 19:36
| Armii Krajowej | 20 | 19:37
| Wojciechowskiego | 21 | 19:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 19:39
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 46 min o 19:57
Pucka Szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:57
| Poznańska Szpital | 2 | 19:58
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 20:00
| Harcerska | 4 | 20:02
| Chopina | 5 | 20:03
| Parczewskiego Wodna | 6 | 20:04
| Parczewskiego | 7 | 20:04
| Plac Jana Pawła II | 8 | 20:07
| Warszawska Niemojowskich | 9 | 20:08
| Warszawska Moniuszki | 10 | 20:08
| Warszawska Lecznica | 11 | 20:10
| Warszawska Schronisko | 12 | 20:12
| Botaniczna | 13 | 20:13
| Borkowska Działki | 14 | 20:14
| Borkowska | 15 | 20:15
| Skarszewska Topolowa | 16 | 20:16
| Skarszewska Gdyńska | 17 | 20:17
| Pucka Szpital |
|
|
|
za: 01:14 godz : min o 20:25
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:25
| Poznańska Szpital | 2 | 20:26
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 20:28
| Harcerska | 4 | 20:30
| Chopina | 5 | 20:31
| Parczewskiego Wodna | 6 | 20:32
| Parczewskiego | 7 | 20:33
| Plac Jana Pawła II | 8 | 20:34
| Sukiennicza | 9 | 20:35
| Bankowa | 10 | 20:37
| Legionów Handlowa | 11 | 20:39
| Legionów Polna | 12 | 20:41
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 20:43
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 20:44
| Podmiejska Rondo | 15 | 20:46
| Al. Woj. Pol. Rondo | 16 | 20:47
| Al. Woj. Pol. STW | 17 | 20:48
| Al. Woj. Pol. Big Star | 18 | 20:50
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 19 | 20:51
| Armii Krajowej | 20 | 20:52
| Wojciechowskiego | 21 | 20:53
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 20:54
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:59 godz : min o 21:10
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:10
| Poznańska Szpital | 2 | 21:11
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 21:13
| Harcerska | 4 | 21:15
| Chopina | 5 | 21:16
| Parczewskiego Wodna | 6 | 21:17
| Parczewskiego | 7 | 21:18
| Plac Jana Pawła II | 8 | 21:19
| Sukiennicza | 9 | 21:20
| Bankowa | 10 | 21:22
| Legionów Handlowa | 11 | 21:24
| Legionów Polna | 12 | 21:26
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 21:28
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 21:29
| Podmiejska Rondo | 15 | 21:31
| Al. Woj. Pol. Rondo | 16 | 21:32
| Al. Woj. Pol. STW | 17 | 21:33
| Al. Woj. Pol. Big Star | 18 | 21:35
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 19 | 21:36
| Armii Krajowej | 20 | 21:37
| Wojciechowskiego | 21 | 21:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 21:39
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |