Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łódzka Lubelska
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07:54 godz : min o 13:47
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:47
| Łódzka Lubelska | 2 | 13:48
| Łódzka Winiary Sieradzka | 3 | 13:49
| Łódzka Winiary Fabryka | 4 | 13:50
| Łódzka Tyniec | 5 | 13:52
| Łódzka Miła | 6 | 13:53
| Łódzka OSRiR | 7 | 13:55
| Łódzka Warszawska | 8 | 13:59
| Plac Jana Pawła II | 9 | 14:01
| Sukiennicza | 10 | 14:03
| Bankowa | 11 | 14:05
| Legionów Handlowa | 12 | 14:08
| Legionów Polna | 13 | 14:11
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 14:13
| Górnośląska Galeria Amber | 15 | 14:15
| Podmiejska Rondo | 16 | 14:17
| Podmiejska Widok | 17 | 14:19
| Wyszyńskiego Przychodnia | 18 | 14:20
| Wyszyńskiego Kościół | 19 | 14:21
| Wyszyńskiego Arena | 20 | 14:23
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 21 | 14:24
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 08:02 godz : min o 13:55
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:55
| Łódzka Lubelska | 2 | 13:56
| Łódzka Winiary Sieradzka | 3 | 13:57
| Łódzka Winiary Fabryka | 4 | 13:58
| Łódzka Tyniec | 5 | 14:00
| Łódzka Miła | 6 | 14:01
| Łódzka OSRiR | 7 | 14:03
| Łódzka Warszawska | 8 | 14:06
| Babina | 9 | 14:07
| Nowy Rynek Babina | 10 | 14:09
| Babina Wodna | 11 | 14:11
| Chopina | 12 | 14:13
| Harcerska Rogatka | 13 | 14:15
| Górnośląska Polna | 14 | 14:17
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 14:19
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 14:21
| Podmiejska Rondo | 17 | 14:23
| Podmiejska Widok | 18 | 14:25
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 14:26
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 14:27
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 14:29
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 14:30
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 08:14 godz : min o 14:07
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:07
| Łódzka Lubelska | 2 | 14:08
| Łódzka Winiary Sieradzka | 3 | 14:09
| Łódzka Winiary Fabryka | 4 | 14:10
| Łódzka Tyniec | 5 | 14:12
| Łódzka Miła | 6 | 14:13
| Łódzka OSRiR | 7 | 14:15
| Łódzka Warszawska | 8 | 14:18
| Babina | 9 | 14:19
| Nowy Rynek Babina | 10 | 14:21
| Babina Wodna | 11 | 14:23
| Chopina | 12 | 14:25
| Harcerska Rogatka | 13 | 14:27
| Górnośląska Polna | 14 | 14:29
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 14:31
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 14:33
| Podmiejska Rondo | 17 | 14:35
| Podmiejska Widok | 18 | 14:37
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 14:38
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 14:39
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 14:41
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 14:42
| Szapocznikow Dobrzecka | 23 | 14:44
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 24 | 14:46
| Korczak Słoneczny Stok | 25 | 14:47
| Korczak Poznańska | 26 | 14:48
| Poznańska Szpital | 27 | 14:50
| Poznańska Galeria | 28 | 14:51
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 29 | 14:52
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 08:19 godz : min o 14:12
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:12
| Łódzka Lubelska | 2 | 14:13
| Łódzka Winiary Sieradzka | 3 | 14:14
| Łódzka Winiary Fabryka | 4 | 14:15
| Łódzka Tyniec | 5 | 14:17
| Łódzka Miła | 6 | 14:18
| Łódzka OSRiR | 7 | 14:20
| Łódzka Warszawska | 8 | 14:24
| Plac Jana Pawła II | 9 | 14:26
| Sukiennicza | 10 | 14:28
| Bankowa | 11 | 14:30
| Legionów Handlowa | 12 | 14:33
| Legionów Polna | 13 | 14:36
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 14:38
| Górnośląska Galeria Amber | 15 | 14:40
| Podmiejska Rondo | 16 | 14:42
| Podmiejska Widok | 17 | 14:44
| Wyszyńskiego Przychodnia | 18 | 14:45
| Wyszyńskiego Kościół | 19 | 14:46
| Wyszyńskiego Arena | 20 | 14:48
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 21 | 14:49
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 08:24 godz : min o 14:17
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:17
| Łódzka Lubelska | 2 | 14:18
| Łódzka Winiary Sieradzka | 3 | 14:19
| Łódzka Winiary Fabryka | 4 | 14:20
| Łódzka Tyniec | 5 | 14:22
| Łódzka Miła | 6 | 14:23
| Łódzka OSRiR | 7 | 14:25
| Łódzka Warszawska | 8 | 14:29
| Plac Jana Pawła II | 9 | 14:31
| Sukiennicza | 10 | 14:33
| Bankowa | 11 | 14:35
| Legionów Handlowa | 12 | 14:38
| Legionów Polna | 13 | 14:41
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 14:43
| Górnośląska Galeria Amber | 15 | 14:45
| Podmiejska Rondo | 16 | 14:47
| Podmiejska Widok | 17 | 14:49
| Wyszyńskiego Przychodnia | 18 | 14:50
| Wyszyńskiego Kościół | 19 | 14:51
| Wyszyńskiego Arena | 20 | 14:53
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 21 | 14:54
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 08:32 godz : min o 14:25
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:25
| Łódzka Lubelska | 2 | 14:26
| Łódzka Winiary Sieradzka | 3 | 14:27
| Łódzka Winiary Fabryka | 4 | 14:28
| Łódzka Tyniec | 5 | 14:30
| Łódzka Miła | 6 | 14:31
| Łódzka OSRiR | 7 | 14:33
| Łódzka Warszawska | 8 | 14:36
| Babina | 9 | 14:38
| Nowy Rynek Chopina | 10 | 14:40
| Chopina | 11 | 14:42
| Harcerska Rogatka | 12 | 14:44
| Lipowa | 13 | 14:46
| Nowy Świat UAM | 14 | 14:47
| Częstochowska Rypinek | 15 | 14:48
| Kordeckiego | 16 | 14:50
| Polna Skalmierzycka | 17 | 14:51
| Kresowa | 18 | 14:52
| Spółdzielcza | 19 | 14:53
| Tatrzańska Karpacka | 20 | 14:54
| Grunwaldzka Karpacka | 21 | 14:55
| Grunwaldzka Torowa | 22 | 14:57
| Górnośląska Galeria Amber | 23 | 14:59
| Podmiejska Rondo | 24 | 15:01
| Podmiejska Widok | 25 | 15:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 26 | 15:04
| Wyszyńskiego Kościół | 27 | 15:05
| Wyszyńskiego Arena | 28 | 15:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 29 | 15:08
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |