Najbliższe odjazdy
Przystanek: Harcerska Rogatka
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 21:40 godz : min o 16:32
Rozwojowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:32
| Harcerska Rogatka | 2 | 16:34
| Górnośląska Polna | 3 | 16:36
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 16:38
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 16:40
| Podmiejska Rondo | 6 | 16:42
| Podmiejska Widok | 7 | 16:44
| Wyszyńskiego Przychodnia | 8 | 16:45
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 16:46
| Wyszyńskiego Arena | 10 | 16:47
| Wojciechowskiego | 11 | 16:48
| Armii Krajowej | 12 | 16:49
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 13 | 16:50
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 14 | 16:54
| Rozwojowa |
|
|
|
za: 21:44 godz : min o 16:36
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:36
| Harcerska Rogatka | 2 | 16:38
| Górnośląska Polna | 3 | 16:40
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 16:42
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 16:44
| Podmiejska Rondo | 6 | 16:46
| Podmiejska Widok | 7 | 16:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 8 | 16:49
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 16:50
| Wyszyńskiego Arena | 10 | 16:52
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 16:53
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 21:51 godz : min o 16:43
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:43
| Harcerska Rogatka | 2 | 16:45
| Górnośląska Polna | 3 | 16:47
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 16:49
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 16:51
| Podmiejska Rondo | 6 | 16:53
| Podmiejska Widok | 7 | 16:55
| Wyszyńskiego Przychodnia | 8 | 16:56
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 16:57
| Wyszyńskiego Arena | 10 | 16:59
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 17:00
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 21:55 godz : min o 16:47
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:47
| Harcerska Rogatka | 2 | 16:49
| Lipowa | 3 | 16:51
| Nowy Świat UAM | 4 | 16:52
| Częstochowska Rypinek | 5 | 16:53
| Kordeckiego | 6 | 16:55
| Polna Skalmierzycka | 7 | 16:56
| Kresowa | 8 | 16:57
| Spółdzielcza | 9 | 16:58
| Tatrzańska Karpacka | 10 | 16:59
| Grunwaldzka Karpacka | 11 | 17:00
| Grunwaldzka Torowa | 12 | 17:02
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 17:03
| Podmiejska Rondo | 14 | 17:04
| Podmiejska Widok | 15 | 17:06
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 17:07
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 17:08
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 17:10
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 17:11
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 21:56 godz : min o 16:48
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:48
| Harcerska Rogatka | 2 | 16:50
| Lipowa | 3 | 16:51
| Legionów Handlowa | 4 | 16:54
| Legionów Polna | 5 | 16:57
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 16:59
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 17:00
| Podmiejska Rondo | 8 | 17:03
| Al. Woj. Pol. Rondo | 9 | 17:04
| Al. Woj. Pol. STW | 10 | 17:04
| Al. Woj. Pol. Big Star | 11 | 17:08
| Al. Woj. Pol. Skoda | 12 | 17:10
| Wrocławska Sąsiedzka | 13 | 17:11
| Wrocławska Nosków | 14 | 17:12
| Wrocławska NŻ | 15 | 17:13
| Wrocławska Agroma | 16 | 17:15
| Wrocławska Elmet | 17 | 17:17
| Szczypiorno NS | 18 | 17:18
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 19 | 17:20
| Skalmierzyce Starowiejska | 20 | 17:21
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 22:00 godz : min o 16:52
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:52
| Harcerska Rogatka | 2 | 16:54
| Górnośląska Polna | 3 | 16:56
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 16:58
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 17:00
| Podmiejska Rondo | 6 | 17:00
| Podmiejska Widok | 7 | 17:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 8 | 17:04
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 17:04
| Wyszyńskiego Arena | 10 | 17:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 17:08
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |