Najbliższe odjazdy
Przystanek: Podmiejska Widok
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 21:05 godz : min o 17:18
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:18
| Podmiejska Widok | 2 | 17:20
| Podmiejska Rondo | 3 | 17:22
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 17:24
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 17:26
| Górnośląska Polna | 6 | 17:28
| Górnośląska Rogatka | 7 | 17:30
| Chopina | 8 | 17:31
| Parczewskiego Wodna | 9 | 17:32
| Parczewskiego | 10 | 17:33
| Plac Jana Pawła II | 11 | 17:34
| Sukiennicza | 12 | 17:35
| Częstochowska Teatr | 13 | 17:36
| Częstochowska Inkubator | 14 | 17:38
| Częstochowska Rypinek | 15 | 17:39
| Częstochowska Kalmedica | 16 | 17:40
| Częstochowska Szkoła | 17 | 17:42
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 18 | 17:43
| Częstochowska WSK | 19 | 17:44
| Częstochowska Elektryczna | 20 | 17:45
| Księżnej Jolanty | 21 | 17:46
| Księżnej Jolanty Most | 22 | 17:47
| Pokrzywnicka Starożytna | 23 | 17:48
| Pokrzywnicka Pasterska | 24 | 17:49
| Pokrzywnicka Miodowa | 25 | 17:50
| Pokrzywnicka Tama | 26 | 17:51
| Szałe KTW | 27 | 17:52
| Szałe Przystań | 28 | 17:54
| Szałe Klub | 29 | 17:55
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 21:08 godz : min o 17:21
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:21
| Podmiejska Widok | 2 | 17:23
| Podmiejska Rondo | 3 | 17:25
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 17:27
| Obozowa Przychodnia | 5 | 17:28
| Obozowa Centrozłom | 6 | 17:29
| Obozowa Wega | 7 | 17:30
| Obozowa Pętla | 8 | 17:32
| Zachodnia Działki | 9 | 17:33
| Zachodnia | 10 | 17:34
| Zachodnia Celtycka | 11 | 17:35
| Romańska Pętla | 12 | 17:37
| Romańska Szkoła | 13 | 17:39
| Romańska Wenedów | 14 | 17:40
| Rzymska Romańska | 15 | 17:42
| Rzymska Celtycka | 16 | 17:44
| Rzymska Piwonice | 17 | 17:45
| Częstochowska Giełda | 18 | 17:46
| Częstochowska WSK | 19 | 17:47
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 20 | 17:49
| Częstochowska Szkoła | 21 | 17:50
| Częstochowska Kalmedica | 22 | 17:51
| Częstochowska Rypinek | 23 | 17:52
| Częstochowska Inkubator | 24 | 17:53
| Częstochowska Teatr | 25 | 17:54
| Sukiennicza | 26 | 17:55
| Plac Jana Pawła II | 27 | 17:56
| Babina | 28 | 17:57
| Nowy Rynek Babina | 29 | 17:58
| Babina Wodna | 30 | 17:59
| Chopina | 31 | 18:00
| Harcerska Rogatka | 32 | 18:03
| Górnośląska Polna | 33 | 18:04
| Górnośląska Kaliniec | 34 | 18:07
| Górnośląska Galeria Amber | 35 | 18:08
| Podmiejska Rondo | 36 | 18:08
| Podmiejska Widok | 37 | 18:11
| Wyszyńskiego Przychodnia | 38 | 18:12
| Wyszyńskiego Kościół | 39 | 18:13
| Wyszyńskiego Arena | 40 | 18:15
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 41 | 18:16
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 21:13 godz : min o 17:26
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:26
| Podmiejska Widok | 2 | 17:28
| Podmiejska Rondo | 3 | 17:30
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 17:32
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 17:34
| Legionów Polna | 6 | 17:35
| Legionów Handlowa | 7 | 17:36
| Ułańska | 8 | 17:38
| Bankowa | 9 | 17:40
| Sukiennicza | 10 | 17:42
| Plac Jana Pawła II | 11 | 17:44
| Łódzka Warszawska | 12 | 17:46
| Łódzka OSRiR | 13 | 17:47
| Łódzka Sportowa | 14 | 17:48
| Łódzka Miła | 15 | 17:49
| Łódzka Tyniec | 16 | 17:51
| Łódzka Winiary Fabryka | 17 | 17:53
| Łódzka Lubelska | 18 | 17:54
| Łódzka Winiary | 19 | 17:55
| Kołobrzeska Okrąglicka | 20 | 17:57
| Połaniecka | 21 | 17:58
| Chocimska | 22 | 18:00
| Lubelska Winiary | 23 | 18:00
| Leśna | 24 | 18:02
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 21:22 godz : min o 17:35
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:35
| Podmiejska Widok | 2 | 17:37
| Podmiejska Rondo | 3 | 17:39
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 17:41
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 17:43
| Górnośląska Polna | 6 | 17:45
| Górnośląska Rogatka | 7 | 17:47
| Chopina | 8 | 17:48
| Parczewskiego Wodna | 9 | 17:49
| Parczewskiego | 10 | 17:50
| Plac Jana Pawła II | 11 | 17:52
| 3-go Maja | 12 | 17:55
| Majkowska Medix | 13 | 17:56
| Majkowska Kaliszanka | 14 | 17:58
| Wyspiańskiego | 15 | 17:59
| Żeleńskiego | 16 | 18:00
| Morelowa Stawiszyńska | 17 | 18:00
| Stawiszyńska Długa | 18 | 18:03
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 21:23 godz : min o 17:36
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:36
| Podmiejska Widok | 2 | 17:38
| Podmiejska Rondo | 3 | 17:41
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 21:23 godz : min o 17:36
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:36
| Podmiejska Widok | 2 | 17:38
| Podmiejska Rondo | 3 | 17:40
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 17:42
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 17:44
| Górnośląska Polna | 6 | 17:46
| Górnośląska Rogatka | 7 | 17:48
| Chopina | 8 | 17:49
| Parczewskiego Wodna | 9 | 17:50
| Parczewskiego | 10 | 17:51
| Plac Jana Pawła II | 11 | 17:53
| Łódzka Warszawska | 12 | 17:55
| Łódzka OSRiR | 13 | 17:56
| Łódzka Sportowa | 14 | 17:57
| Łódzka Miła | 15 | 17:58
| Łódzka Tyniec | 16 | 18:00
| Łódzka Winiary Fabryka | 17 | 18:02
| Łódzka Lubelska | 18 | 18:03
| Łódzka Winiary | 19 | 18:04
| Kołobrzeska Okrąglicka | 20 | 18:06
| Połaniecka | 21 | 18:07
| Chocimska | 22 | 18:08
| Lubelska Winiary | 23 | 18:10
| Leśna | 24 | 18:11
| Leśna Winiary Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |