Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyszyńskiego Słoneczna
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05:43 godz : min o 10:21
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:21
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 10:22
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 3 | 10:23
| Wyszyńskiego Arena | 4 | 10:24
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 10:25
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 10:27
| Podmiejska Widok | 7 | 10:29
| Podmiejska Rondo | 8 | 10:31
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 10:33
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 10:35
| Górnośląska Polna | 11 | 10:37
| Górnośląska Rogatka | 12 | 10:39
| Chopina | 13 | 10:40
| Parczewskiego Wodna | 14 | 10:41
| Parczewskiego | 15 | 10:42
| Plac Jana Pawła II | 16 | 10:44
| Sukiennicza | 17 | 10:46
| Częstochowska Teatr | 18 | 10:47
| Częstochowska Inkubator | 19 | 10:49
| Częstochowska Rypinek | 20 | 10:50
| Częstochowska Kalmedica | 21 | 10:51
| Częstochowska Szkoła | 22 | 10:53
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 23 | 10:54
| Częstochowska WSK | 24 | 10:55
| Częstochowska Elektryczna | 25 | 10:56
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 05:51 godz : min o 10:29
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:29
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 10:30
| Wojciechowskiego | 3 | 10:31
| Armii Krajowej | 4 | 10:32
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 5 | 10:33
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 6 | 10:35
| Al. Woj. Pol. Skoda | 7 | 10:38
| Wrocławska Zachodnia | 8 | 10:39
| Wrocławska KLA | 9 | 10:41
| Wrocławska Netland | 10 | 10:43
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 10:45
| Górnośląska Kaliniec | 12 | 10:47
| Legionów Polna | 13 | 10:48
| Legionów Handlowa | 14 | 10:49
| Ułańska | 15 | 10:51
| Bankowa | 16 | 10:53
| Sukiennicza | 17 | 10:55
| Plac Jana Pawła II | 18 | 10:57
| Toruńska Gdańska | 19 | 10:58
| Pucka Szpital | 20 | 10:59
| Stawiszyńska Skarszewska | 21 | 11:00
| Żołnierska | 22 | 11:01
| Tuwima | 23 | 11:02
| Tuwima POM | 24 | 11:03
| Żeromskiego | 25 | 11:05
| Staffa | 26 | 11:06
| Długa Stawiszyńska | 27 | 11:08
| Długa | 28 | 11:09
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 05:52 godz : min o 10:30
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:30
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 10:31
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 3 | 10:32
| Wyszyńskiego Arena | 4 | 10:33
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 10:34
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 10:36
| Podmiejska Widok | 7 | 10:38
| Podmiejska Rondo | 8 | 10:40
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 10:42
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 10:44
| Górnośląska Polna | 11 | 10:46
| Górnośląska Rogatka | 12 | 10:48
| Chopina | 13 | 10:49
| Parczewskiego Wodna | 14 | 10:50
| Parczewskiego | 15 | 10:52
| Plac Jana Pawła II | 16 | 10:54
| Łódzka Warszawska | 17 | 10:56
| Łódzka OSRiR | 18 | 10:57
| Łódzka Sportowa | 19 | 10:58
| Łódzka Miła | 20 | 10:59
| Łódzka Tyniec | 21 | 11:01
| Łódzka Winiary Fabryka | 22 | 11:03
| Łódzka Lubelska | 23 | 11:04
| Łódzka Winiary | 24 | 11:05
| Kołobrzeska Okrąglicka | 25 | 11:07
| Połaniecka | 26 | 11:08
| Chocimska | 27 | 11:10
| Lubelska Winiary | 28 | 11:11
| Leśna | 29 | 11:12
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 05:57 godz : min o 10:35
Poznańska Cm. Komunalny Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:35
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 10:36
| Wojciechowskiego | 3 | 10:37
| Armii Krajowej | 4 | 10:38
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 5 | 10:40
| Al. Woj. Pol. Big Star | 6 | 10:41
| Al. Woj. Pol. STW | 7 | 10:42
| Al. Woj. Pol. Rondo | 8 | 10:44
| Podmiejska Rondo | 9 | 10:46
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 10:48
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 10:50
| Legionów Polna | 12 | 10:51
| Legionów Handlowa | 13 | 10:52
| Ułańska | 14 | 10:54
| Bankowa | 15 | 10:56
| Sukiennicza | 16 | 10:57
| Plac Jana Pawła II | 17 | 10:59
| 3-go Maja | 18 | 11:01
| Nowy Rynek Chopina | 19 | 11:03
| Chopina | 20 | 11:05
| Harcerska | 21 | 11:07
| Poznańska Wojska Polskiego | 22 | 11:08
| Poznańska Szpital | 23 | 11:10
| Poznańska Galeria | 24 | 11:11
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 25 | 11:12
| Poznańska Cm. Komunalny Pętla |
|
|
|
za: 06:01 godz : min o 10:39
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:39
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 10:40
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 3 | 10:41
| Wyszyńskiego Arena | 4 | 10:42
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 10:43
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 10:45
| Podmiejska Widok | 7 | 10:47
| Podmiejska Rondo | 8 | 10:49
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 10:51
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 10:53
| Górnośląska Polna | 11 | 10:55
| Górnośląska Rogatka | 12 | 10:57
| Chopina | 13 | 10:58
| Parczewskiego Wodna | 14 | 10:59
| Parczewskiego | 15 | 11:00
| Plac Jana Pawła II | 16 | 11:02
| Sukiennicza | 17 | 11:04
| Częstochowska Teatr | 18 | 11:05
| Częstochowska Inkubator | 19 | 11:07
| Częstochowska Rypinek | 20 | 11:08
| Częstochowska Kalmedica | 21 | 11:09
| Częstochowska Szkoła | 22 | 11:11
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 23 | 11:12
| Częstochowska WSK | 24 | 11:13
| Częstochowska Elektryczna | 25 | 11:14
| Księżnej Jolanty | 26 | 11:15
| Księżnej Jolanty Most | 27 | 11:16
| Pokrzywnicka Starożytna | 28 | 11:17
| Pokrzywnicka Pasterska | 29 | 11:18
| Pokrzywnicka Miodowa | 30 | 11:19
| Pokrzywnicka Tama | 31 | 11:20
| Szałe KTW | 32 | 11:21
| Szałe Przystań | 33 | 11:23
| Szałe Klub | 34 | 11:24
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 06:05 godz : min o 10:43
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:43
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 10:44
| Wojciechowskiego | 3 | 10:45
| Armii Krajowej | 4 | 10:46
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 5 | 10:48
| Al. Woj. Pol. Big Star | 6 | 10:49
| Al. Woj. Pol. STW | 7 | 10:50
| Al. Woj. Pol. Rondo | 8 | 10:52
| Podmiejska Rondo | 9 | 10:54
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 10:56
| Serbinowska Młynarska | 11 | 10:59
| Widok Mickiewicza | 12 | 11:00
| Dobrzecka Mickiewicza | 13 | 11:03
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 14 | 11:05
| Harcerska | 15 | 11:07
| Chopina | 16 | 11:08
| Parczewskiego Wodna | 17 | 11:09
| Parczewskiego | 18 | 11:11
| Plac Jana Pawła II | 19 | 11:14
| Niemojowskich WORD | 20 | 11:15
| Niemojowskich Szkoła | 21 | 11:16
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 22 | 11:17
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 23 | 11:18
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
Powrót | | Następne dojazdy |