Najbliższe odjazdy
Przystanek: Charzykowy-Rondo
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 31 min o 14:00 Au
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:00Au
| Charzykowy-Rondo | 2 | 14:01Au
| Charzykowy-Żwirowa 02 | 3 | 14:02Au
| Charzykowy-Turystyczna | 4 | 14:04Au
| Działki Metalowiec 02 | 5 | 14:06Au
| Bytowska-Stacja Paliw | 6 | 14:07Au
| Leśna-Bytowska | 7 | 14:08Au
| Leśna | 8 | 14:10A
| SZPITAL | 9 | 14:11A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 10 | 14:12A
| Bytowska-Zamieście | 11 | 14:14A
| Bytowska-Morelowa | 12 | 14:15A
| Bytowska-Konopnickiej | 13 | 14:17A
| Reymonta | 14 | 14:19A
| Plac Jagielloński | 15 | 14:21A
| Zielona 01 | 16 | 14:23A
| Młodzieżowa 02 | 17 | 14:24A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 18 | 14:25A
| Ceynowy 01 | 19 | 14:27
| Książąt Pomorskich-Działki | 20 | 14:28
| Książąt Pomorskich 01 | 21 | 14:30
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 22 | 14:31
| Jana Pawła II | 23 | 14:33
| Obrońców Chojnic 01 | 24 | 14:35
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 25 | 14:37
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 26 | 14:38
| Świętopełka | 27 | 14:39
| Warszawska-Dworzec 02 | 28 | 14:40
| Lichnowska-Urząd Pracy | 29 | 14:41
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 02:54 godz : min o 16:23 Au
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:23Au
| Charzykowy-Rondo | 2 | 16:24Au
| Charzykowy-Żwirowa 02 | 3 | 16:25Au
| Charzykowy-Turystyczna | 4 | 16:27Au
| Działki Metalowiec 02 | 5 | 16:29Au
| Bytowska-Stacja Paliw | 6 | 16:30Au
| Leśna-Bytowska | 7 | 16:31Au
| Leśna | 8 | 16:33A
| SZPITAL | 9 | 16:34A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 10 | 16:35A
| Bytowska-Zamieście | 11 | 16:37A
| Bytowska-Morelowa | 12 | 16:38A
| Bytowska-Konopnickiej | 13 | 16:40A
| Reymonta | 14 | 16:42A
| Plac Jagielloński | 15 | 16:44A
| Zielona 01 | 16 | 16:46A
| Młodzieżowa 02 | 17 | 16:47A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 18 | 16:48A
| Ceynowy 01 | 19 | 16:50
| Książąt Pomorskich-Działki | 20 | 16:51
| Książąt Pomorskich 01 | 21 | 16:53
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 22 | 16:54
| Jana Pawła II | 23 | 16:56
| Obrońców Chojnic 01 | 24 | 16:58
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 25 | 17:00
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 26 | 17:00
| Świętopełka | 27 | 17:02
| Warszawska-Dworzec 02 | 28 | 17:03
| Lichnowska-Urząd Pracy | 29 | 17:04
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 03:34 godz : min o 17:03
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:03
| Charzykowy-Rondo | 2 | 17:04
| Charzykowy-Żwirowa 02 | 3 | 17:04
| Charzykowy-Turystyczna | 4 | 17:06
| Działki Metalowiec 02 | 5 | 17:08
| Bytowska-Stacja Paliw | 6 | 17:08
| Bytowska-Zamieście | 7 | 17:10
| Bytowska-Morelowa | 8 | 17:11
| Bytowska-Konopnickiej | 9 | 17:12
| Bytowska-Reymonta | 10 | 17:14
| Pl.Jagielloński | 11 | 17:16
| Sukienników | 12 | 17:19
| Obrońców Chojnic 02 | 13 | 17:22
| Drzymały-Budowl. | 14 | 17:23
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 05:35 godz : min o 19:04 Au
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:04Au
| Charzykowy-Rondo | 2 | 19:06Au
| Charzykowy-Żwirowa 02 | 3 | 19:07Au
| Charzykowy-Turystyczna | 4 | 19:08Au
| Działki Metalowiec 02 | 5 | 19:11Au
| Bytowska-Stacja Paliw | 6 | 19:12Au
| Leśna-Bytowska | 7 | 19:13Au
| Leśna | 8 | 19:15A
| SZPITAL | 9 | 19:16A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 10 | 19:17A
| Bytowska-Zamieście | 11 | 19:19A
| Bytowska-Morelowa | 12 | 19:20A
| Bytowska-Konopnickiej | 13 | 19:22A
| Reymonta | 14 | 19:24A
| Plac Jagielloński | 15 | 19:26A
| Zielona 01 | 16 | 19:28A
| Młodzieżowa 02 | 17 | 19:29A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 18 | 19:30A
| Ceynowy 01 | 19 | 19:32
| Książąt Pomorskich-Działki | 20 | 19:33
| Książąt Pomorskich 01 | 21 | 19:35
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 22 | 19:36
| Jana Pawła II | 23 | 19:38
| Obrońców Chojnic 01 | 24 | 19:40
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 25 | 19:42
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 26 | 19:43
| Świętopełka | 27 | 19:44
| Warszawska-Dworzec 02 | 28 | 19:45
| Lichnowska-Urząd Pracy | 29 | 19:46
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 07:44 godz : min o 21:13 u
Zakładowa-Pętla x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:13u
| Charzykowy-Rondo | 2 | 21:14u
| Charzykowy-Żwirowa 02 | 3 | 21:15u
| Charzykowy-Turystyczna | 4 | 21:17u
| Działki Metalowiec 02 | 5 | 21:19u
| Bytowska-Stacja Paliw | 6 | 21:20u
| Leśna-Bytowska | 7 | 21:21u
| Leśna | 8 | 21:22
| SZPITAL | 9 | 21:23
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 10 | 21:24
| Bytowska-Zamieście | 11 | 21:25
| Bytowska-Morelowa | 12 | 21:26
| Bytowska-Konopnickiej | 13 | 21:27
| Reymonta | 14 | 21:29
| Plac Jagielloński | 15 | 21:31
| Zielona 01 | 16 | 21:32
| Młodzieżowa 02 | 17 | 21:33
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 18 | 21:34
| Ceynowy 01 | 19 | 21:35
| Kościerska-Szkoła | 20 | 21:37
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 21 | 21:38
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 22 | 21:39
| Świętopełka | 23 | 21:40
| Warszawska-Dworzec 02 | 24 | 21:41
| Lichnowska-Urząd Pracy | 25 | 21:42
| Lichnowska-Rondo 01 | 26 | 21:43
| Mostostal 01 | 27 | 21:44
| Zakładowa 01 | 28 | 21:45
| Zakładowa-Pętla x00 |
|
|
|
za: 07:59 godz : min o 21:28
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:28
| Charzykowy-Rondo | 2 | 21:29
| Charzykowy-Żwirowa 02 | 3 | 21:30
| Charzykowy-Turystyczna | 4 | 21:31
| Działki Metalowiec 02 | 5 | 21:33
| Bytowska-Stacja Paliw | 6 | 21:34
| Bytowska-Zamieście | 7 | 21:35
| Bytowska-Morelowa | 8 | 21:36
| Bytowska-Konopnickiej | 9 | 21:37
| Bytowska-Reymonta | 10 | 21:39
| Pl.Jagielloński | 11 | 21:41
| Sukienników | 12 | 21:44
| Obrońców Chojnic 02 | 13 | 21:47
| Drzymały-Budowl. | 14 | 21:48
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |