Najbliższe odjazdy
Przystanek: Leśna-Jarzębinowa 01
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 09 min o 15:40 z
Ciechocin-Pętla x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:40z
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 15:41z
| Bytowska-Zamieście | 3 | 15:42z
| Bytowska-Morelowa | 4 | 15:43z
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 15:44z
| Bytowska-Reymonta | 6 | 15:45z
| Pl.Jagielloński | 7 | 15:47z
| Sukienników | 8 | 15:48z
| Plac Św. Jerzego | 9 | 15:49z
| Piłsudskiego | 10 | 15:50z
| Warszawska-Dworzec 02 | 11 | 15:51z
| Lichnowska-Urząd Pracy | 12 | 15:52z
| Lichnowska-Rondo 01 | 13 | 15:53z
| Chojnaty 02 | 14 | 15:54z
| Lichnowy-Ogrodnik 02 | 15 | 15:55z
| Lichnowy-Figura 02 | 16 | 15:57z
| Lichnowy-Wyb. 02 | 17 | 15:58z
| Lichnowy-Jeziorna 02 | 18 | 15:59z
| Lichnowy-Wieś 02 | 19 | 16:00
| Lichnowy-Kościół 02 | 20 | 16:03
| Lichnowy-Wieś 01 | 21 | 16:04
| Lichnowy-Górka | 22 | 16:04
| Lichnowy-Granowska 02 | 23 | 16:06
| Lichnowy-Ostrowicka 02 | 24 | 16:07
| Ostrowite-Wyb. 02 | 25 | 16:08
| Ostrowite 02 | 26 | 16:08
| Ostrowite-Wieś 02 | 27 | 16:10
| Ostrowite-Główna 02 | 28 | 16:12
| Ciechocin-Dębowa 02 | 29 | 16:13
| | 30 | 16:14
| Ciechocin-Pętla x00 |
|
|
|
za: 01:03 godz : min o 16:34 A
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:34A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 16:35A
| Bytowska-Zamieście | 3 | 16:37A
| Bytowska-Morelowa | 4 | 16:38A
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 16:40A
| Reymonta | 6 | 16:42A
| Plac Jagielloński | 7 | 16:44A
| Zielona 01 | 8 | 16:46A
| Młodzieżowa 02 | 9 | 16:47A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 16:48A
| Ceynowy 01 | 11 | 16:50
| Książąt Pomorskich-Działki | 12 | 16:51
| Książąt Pomorskich 01 | 13 | 16:53
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 14 | 16:54
| Jana Pawła II | 15 | 16:56
| Obrońców Chojnic 01 | 16 | 16:58
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 17 | 17:00
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 18 | 17:00
| Świętopełka | 19 | 17:02
| Warszawska-Dworzec 02 | 20 | 17:03
| Lichnowska-Urząd Pracy | 21 | 17:04
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 02:05 godz : min o 17:36 A
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:36A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 17:37A
| Bytowska-Zamieście | 3 | 17:39A
| Bytowska-Morelowa | 4 | 17:40A
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 17:42A
| Reymonta | 6 | 17:44A
| Plac Jagielloński | 7 | 17:46A
| Zielona 01 | 8 | 17:47A
| Młodzieżowa 02 | 9 | 17:48A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 17:49A
| Ceynowy 01 | 11 | 17:51
| Książąt Pomorskich-Działki | 12 | 17:52
| Książąt Pomorskich 01 | 13 | 17:54
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 14 | 17:55
| Jana Pawła II | 15 | 17:57
| Obrońców Chojnic 01 | 16 | 17:59
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 17 | 18:00
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 18 | 18:00
| Świętopełka | 19 | 18:02
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 02:35 godz : min o 18:06
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:06
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 18:07
| Bytowska-Zamieście | 3 | 18:08
| Bytowska-Morelowa | 4 | 18:10
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 18:11
| Reymonta | 6 | 18:13
| Plac Jagielloński | 7 | 18:15
| Zielona 01 | 8 | 18:16
| Młodzieżowa 02 | 9 | 18:17
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 18:18
| Ceynowy 01 | 11 | 18:20
| Kościerska-Szkoła | 12 | 18:22
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 13 | 18:23
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 14 | 18:24
| Świętopełka | 15 | 18:25
| Warszawska-Dworzec 02 | 16 | 18:26
| Lichnowska-Urząd Pracy | 17 | 18:27
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 03:45 godz : min o 19:16 A
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:16A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 19:17A
| Bytowska-Zamieście | 3 | 19:19A
| Bytowska-Morelowa | 4 | 19:20A
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 19:22A
| Reymonta | 6 | 19:24A
| Plac Jagielloński | 7 | 19:26A
| Zielona 01 | 8 | 19:28A
| Młodzieżowa 02 | 9 | 19:29A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 19:30A
| Ceynowy 01 | 11 | 19:32
| Książąt Pomorskich-Działki | 12 | 19:33
| Książąt Pomorskich 01 | 13 | 19:35
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 14 | 19:36
| Jana Pawła II | 15 | 19:38
| Obrońców Chojnic 01 | 16 | 19:40
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 17 | 19:42
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 18 | 19:43
| Świętopełka | 19 | 19:44
| Warszawska-Dworzec 02 | 20 | 19:45
| Lichnowska-Urząd Pracy | 21 | 19:46
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 05:37 godz : min o 21:08
ZREMB
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:08
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 21:10
| Bytowska-Zamieście | 3 | 21:11
| Bytowska-Morelowa | 4 | 21:12
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 21:13
| Reymonta | 6 | 21:15
| Plac Jagielloński | 7 | 21:17
| Zielona 01 | 8 | 21:18
| Młodzieżowa 02 | 9 | 21:19
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 21:20
| Ceynowy 01 | 11 | 21:21
| Kościerska-Szkoła | 12 | 21:23
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 13 | 21:24
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 14 | 21:25
| Świętopełka | 15 | 21:26
| Warszawska-Dworzec 02 | 16 | 21:27
| Lichnowska-Urząd Pracy | 17 | 21:28
| Lichnowska-Rondo 01 | 18 | 21:29
| Mostostal 01 | 19 | 21:30
| Przemysłowa | 20 | 21:31
| ZREMB |
|
Powrót | | Następne dojazdy |