Najbliższe odjazdy
Przystanek: Bytowska-Stacja Paliw
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:10 godz : min o 14:06 Au
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:06Au
| Bytowska-Stacja Paliw | 2 | 14:07Au
| Leśna-Bytowska | 3 | 14:08Au
| Leśna | 4 | 14:10A
| SZPITAL | 5 | 14:11A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 6 | 14:12A
| Bytowska-Zamieście | 7 | 14:14A
| Bytowska-Morelowa | 8 | 14:15A
| Bytowska-Konopnickiej | 9 | 14:17A
| Reymonta | 10 | 14:19A
| Plac Jagielloński | 11 | 14:21A
| Zielona 01 | 12 | 14:23A
| Młodzieżowa 02 | 13 | 14:24A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 14 | 14:25A
| Ceynowy 01 | 15 | 14:27
| Książąt Pomorskich-Działki | 16 | 14:28
| Książąt Pomorskich 01 | 17 | 14:30
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 18 | 14:31
| Jana Pawła II | 19 | 14:33
| Obrońców Chojnic 01 | 20 | 14:35
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 21 | 14:37
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 22 | 14:38
| Świętopełka | 23 | 14:39
| Warszawska-Dworzec 02 | 24 | 14:40
| Lichnowska-Urząd Pracy | 25 | 14:41
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 01:58 godz : min o 14:54
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:54
| Bytowska-Stacja Paliw | 2 | 14:56
| Bytowska-Zamieście | 3 | 14:57
| Bytowska-Morelowa | 4 | 14:58
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 15:00
| Reymonta | 6 | 15:02
| Plac Jagielloński | 7 | 15:04
| Zielona 01 | 8 | 15:06
| Młodzieżowa 02 | 9 | 15:07
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 15:08
| Ceynowy 01 | 11 | 15:10
| Kościerska-Szkoła | 12 | 15:11
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 13 | 15:13
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 14 | 15:14
| Świętopełka | 15 | 15:15
| Warszawska-Dworzec 02 | 16 | 15:16
| Lichnowska-Urząd Pracy | 17 | 15:17
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 04:12 godz : min o 17:08
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:08
| Bytowska-Stacja Paliw | 2 | 17:08
| Bytowska-Zamieście | 3 | 17:10
| Bytowska-Morelowa | 4 | 17:11
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 17:12
| Bytowska-Reymonta | 6 | 17:14
| Pl.Jagielloński | 7 | 17:16
| Sukienników | 8 | 17:19
| Obrońców Chojnic 02 | 9 | 17:22
| Drzymały-Budowl. | 10 | 17:23
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 04:35 godz : min o 17:31 Au
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:31Au
| Bytowska-Stacja Paliw | 2 | 17:32Au
| Leśna-Bytowska | 3 | 17:33Au
| Leśna | 4 | 17:35A
| SZPITAL | 5 | 17:36A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 6 | 17:37A
| Bytowska-Zamieście | 7 | 17:39A
| Bytowska-Morelowa | 8 | 17:40A
| Bytowska-Konopnickiej | 9 | 17:42A
| Reymonta | 10 | 17:44A
| Plac Jagielloński | 11 | 17:46A
| Zielona 01 | 12 | 17:47A
| Młodzieżowa 02 | 13 | 17:48A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 14 | 17:49A
| Ceynowy 01 | 15 | 17:51
| Książąt Pomorskich-Działki | 16 | 17:52
| Książąt Pomorskich 01 | 17 | 17:54
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 18 | 17:55
| Jana Pawła II | 19 | 17:57
| Obrońców Chojnic 01 | 20 | 17:59
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 21 | 18:00
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 22 | 18:00
| Świętopełka | 23 | 18:02
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 06:15 godz : min o 19:11 Au
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:11Au
| Bytowska-Stacja Paliw | 2 | 19:12Au
| Leśna-Bytowska | 3 | 19:13Au
| Leśna | 4 | 19:15A
| SZPITAL | 5 | 19:16A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 6 | 19:17A
| Bytowska-Zamieście | 7 | 19:19A
| Bytowska-Morelowa | 8 | 19:20A
| Bytowska-Konopnickiej | 9 | 19:22A
| Reymonta | 10 | 19:24A
| Plac Jagielloński | 11 | 19:26A
| Zielona 01 | 12 | 19:28A
| Młodzieżowa 02 | 13 | 19:29A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 14 | 19:30A
| Ceynowy 01 | 15 | 19:32
| Książąt Pomorskich-Działki | 16 | 19:33
| Książąt Pomorskich 01 | 17 | 19:35
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 18 | 19:36
| Jana Pawła II | 19 | 19:38
| Obrońców Chojnic 01 | 20 | 19:40
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 21 | 19:42
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 22 | 19:43
| Świętopełka | 23 | 19:44
| Warszawska-Dworzec 02 | 24 | 19:45
| Lichnowska-Urząd Pracy | 25 | 19:46
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 08:08 godz : min o 21:04 u
ZREMB
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:04u
| Bytowska-Stacja Paliw | 2 | 21:06u
| Leśna-Bytowska | 3 | 21:07u
| Leśna | 4 | 21:08
| SZPITAL | 5 | 21:08
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 6 | 21:10
| Bytowska-Zamieście | 7 | 21:11
| Bytowska-Morelowa | 8 | 21:12
| Bytowska-Konopnickiej | 9 | 21:13
| Reymonta | 10 | 21:15
| Plac Jagielloński | 11 | 21:17
| Zielona 01 | 12 | 21:18
| Młodzieżowa 02 | 13 | 21:19
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 14 | 21:20
| Ceynowy 01 | 15 | 21:21
| Kościerska-Szkoła | 16 | 21:23
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 17 | 21:24
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 18 | 21:25
| Świętopełka | 19 | 21:26
| Warszawska-Dworzec 02 | 20 | 21:27
| Lichnowska-Urząd Pracy | 21 | 21:28
| Lichnowska-Rondo 01 | 22 | 21:29
| Mostostal 01 | 23 | 21:30
| Przemysłowa | 24 | 21:31
| ZREMB |
|
Powrót | | Następne dojazdy |