Najbliższe odjazdy
Przystanek: Warszawska-Dworzec 01
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 10:21
Winogronowa-SZPITAL
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:21
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 10:22
| Świętopełka POLO | 3 | 10:24
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 4 | 10:26
| Sukienników-Baszta | 5 | 10:28
| Plac Jagielloński | 6 | 10:29
| Strzelecka-Zielona | 7 | 10:30
| Strzelecka-Ogrodnik 01 | 8 | 10:31
| Strzelecka-Hospicjum 01 | 9 | 10:32
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 01 | 10 | 10:33
| Winogronowa-SZPITAL |
|
|
|
za: 15 min o 10:36 Au
Charzykowy-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:36Au
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 10:37Au
| Świętopełka POLO | 3 | 10:38Au
| Świętopełka-Park | 4 | 10:40Au
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 5 | 10:42u
| Obrońców Chojnic 02 | 6 | 10:44u
| Jana Pawła II | 7 | 10:45u
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 8 | 10:47u
| Książąt Pomorskich 02 | 9 | 10:48u
| Kościerska-Działki | 10 | 10:49u
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 11 | 10:49u
| Ceynowy 02 | 12 | 10:50u
| Młodzieżowa 01 | 13 | 10:51u
| Zielona-Derdowskiego | 14 | 10:52u
| Zielona 02 | 15 | 10:54u
| Pl.Jagielloński | 16 | 10:56u
| Reymonta-Przedszkole | 17 | 10:57u
| Bytowska-Karnowskiego | 18 | 10:58u
| Bytowskie-Kopernika | 19 | 10:59u
| Bytowska-Lelewela | 20 | 11:00u
| Leśna-Bytowska | 21 | 11:01u
| Leśna | 22 | 11:02
| SZPITAL-Pętla | 23 | 11:03
| Leśna-Jarzębinowa 02 | 24 | 11:04
| Bytowska-Leśna | 25 | 11:05
| Bytowska-Dębowa | 26 | 11:07
| Działki Metalowiec 01 | 27 | 11:08
| Charzykowy-Terminal | 28 | 11:09
| Charzykowy-Holiday | 29 | 11:10
| Charzykowy-Rondo x00 |
|
|
|
za: 01:05 godz : min o 11:26 A
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:26A
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 11:27A
| Świętopełka POLO | 3 | 11:28A
| Świętopełka-Park | 4 | 11:30A
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 5 | 11:32
| Obrońców Chojnic 02 | 6 | 11:34
| Jana Pawła II | 7 | 11:36
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 8 | 11:38
| Książąt Pomorskich 02 | 9 | 11:39
| Kościerska-Działki | 10 | 11:40
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 11 | 11:40
| Ceynowy 02 | 12 | 11:41
| Młodzieżowa 01 | 13 | 11:42
| Zielona-Derdowskiego | 14 | 11:43
| Zielona 02 | 15 | 11:46
| Pl.Jagielloński | 16 | 11:48
| Reymonta-Przedszkole | 17 | 11:49
| Bytowska-Karnowskiego | 18 | 11:50
| Bytowskie-Kopernika | 19 | 11:51
| Bytowska-Lelewela | 20 | 11:52
| Leśna-Bytowska | 21 | 11:53
| Leśna | 22 | 11:54
| |
|
|
|
za: 01:35 godz : min o 11:56 u
Charzykowy-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:56u
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 11:57u
| Świętopełka POLO | 3 | 11:58u
| Świętopełka-Park | 4 | 12:00u
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 5 | 12:02u
| Kościerska | 6 | 12:04u
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 7 | 12:04u
| Ceynowy 02 | 8 | 12:05u
| Młodzieżowa 01 | 9 | 12:06u
| Zielona-Derdowskiego | 10 | 12:07u
| Zielona 02 | 11 | 12:09u
| Pl.Jagielloński | 12 | 12:11u
| Reymonta-Przedszkole | 13 | 12:12u
| Bytowska-Karnowskiego | 14 | 12:13u
| Bytowskie-Kopernika | 15 | 12:14u
| Bytowska-Lelewela | 16 | 12:15u
| Leśna-Bytowska | 17 | 12:16u
| Leśna | 18 | 12:18
| SZPITAL-Pętla | 19 | 12:19
| Leśna-Jarzębinowa 02 | 20 | 12:20
| Bytowska-Leśna | 21 | 12:21
| Bytowska-Dębowa | 22 | 12:22
| Działki Metalowiec 01 | 23 | 12:23
| Charzykowy-Terminal | 24 | 12:24
| Charzykowy-Holiday | 25 | 12:25
| Charzykowy-Rondo x00 |
|
|
|
za: 02:07 godz : min o 12:28 A
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:28A
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 12:29A
| Świętopełka POLO | 3 | 12:30A
| Świętopełka-Park | 4 | 12:32A
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 5 | 12:34
| Obrońców Chojnic 02 | 6 | 12:36
| Jana Pawła II | 7 | 12:38
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 8 | 12:40
| Książąt Pomorskich 02 | 9 | 12:41
| Kościerska-Działki | 10 | 12:42
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 11 | 12:42
| Ceynowy 02 | 12 | 12:43
| Młodzieżowa 01 | 13 | 12:44
| Zielona-Derdowskiego | 14 | 12:45
| Zielona 02 | 15 | 12:48
| Pl.Jagielloński | 16 | 12:50
| Reymonta-Przedszkole | 17 | 12:51
| Bytowska-Karnowskiego | 18 | 12:52
| Bytowskie-Kopernika | 19 | 12:53
| Bytowska-Lelewela | 20 | 12:54
| Leśna-Bytowska | 21 | 12:55
| Leśna | 22 | 12:56
| |
|
|
|
za: 02:10 godz : min o 12:31
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:31
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 12:32
| Drzymały-Budowlanych | 3 | 12:34
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 4 | 12:36
| Sukienników-Baszta | 5 | 12:38
| Plac Jagielloński | 6 | 12:40
| Zielona 01 | 7 | 12:45
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 8 | 12:47
| Kościerska | 9 | 12:48
| Cmentarz Komunalny 02 | 10 | 12:49
| Kręgielnia 02 | 11 | 12:50
| Droga do Igieł-ZM | 12 | 12:51
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |